Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
  Архив

Питання - відповіді

Ім'я: Вакула
Прізвище: Вадим
Вік: 33
Професія: Юрист
Місто: Суми
E-mail: vakula-1975@mail.ru
Текст: Вітаю усіх учасників передачі "Судові справи"! Передача дуже подобається, але на жаль не маю часу часто її дивитись. Скажить будь ласка, чи можна купити CD с записом програми?

Нажаль, поки що питання з СD залишається відкритим. Єдине, що можу Вам запропонувати - це записувати програму на CD самостійно або звернутися до нашого сайту. Марічка

Ім'я: Тетяна
Прізвище: Ковешнікова
Вік: 34
Професія: бухгалтер-єкономіст
Місто: Київ
E-mail: Larina73@ meta.ua
Текст: Мені дуже подобається Ваша програма, тому, що вона навчає, попереджає про можливі ситуації у житті, чи показує людей зі сторони - це важливо! Людина може, дивлячись програму, побачить свою, схожу проблему. Та спробує подивитись на неї з іншого боку, може якось змінитись. Я теж, як і усі люди -маю якись проблеми. Хотіла дозвонитись до Вас по телефону, але у Вас відповідає тільки автовідповідач, прикро?! Порада - якщо можливо, то більш детально оговорювати, чи прописувати бігучою строкою комплект документів додаткових документів до Позовів конкретно по справі

Шановна пані Тетяно! Наш call-центр працює з понеділка по п’ятницю. Але спочатку завжди включається автовідповідач, який пропонує Вам вибрати необхідну Вам послугу, а потім обов’язково зв’язує з юристом програми. Треба просто трохи зачекати і не вішати слухавку. Що ж до другого питання, то по кожній конкретній справі потрібні свої документи, а обмежений час ефіру не дозволяє детально на цьому зупинятися.

Ім'я: Дмитро
Прізвище: Глинський
Вік: 19
Професія: Студент
Місто: Харків
E-mail: featZima@gmail.com
Текст: Я хочу об'єднати 2 компьютера своєю радіо мережою типа "точка-точка". Відстань між передавачами 1 км, радіус їх дій 1,5 км. Питання, куди мені потрібно звернутися, та які докуметни треба мати для цього?

Ви звернулися не за адресою. А от, якщо Ваші 2 комп’ютера, об’єднані своєю радіомережею «типа точка-точка» будуть з’єднані майстром неякісно, Ви зможете звернутися до нас за консультацією. Тоді ми Вам дамо пораду і перелік документів, які знадобляться для подання позову на цього майстра до суду.

Ім'я: Василь
Прізвище: Дуфенюк
Вік: 48
Професія: Підпреємець
Місто: Херсон
E-mail: vasyld@mail.ru
Текст: Передача по телебаченю дуже корисна люблю дивитись,так продовжайте. Порада. Булоб добре щоб був доступ до всіх юредичних актів, з пошуком і прімірами всіх, заяв, жалоб, і.т.д. Російські,Білоруські, Казакстанські. є і бесплатно, УкраЇнські тільки за гроші. Получаеться що в Україні все за гроші навіть знаніе закона за дарма неполучиш. Закон повинен бути доступним за даром,в бідних нема грошей платити адвакатам. Дякую за Увагу.

Може я невірно Вас зрозуміла? Але на нашому сайті НЕМАЄ платних послуг. Ви може знайти тут і приклади справ, і на сторінці «Консультація» ознайомитися з усіма законодавчими актами України. Ми також надаємо безкоштовну консультацію юристів по телефону та Інтернету. Між іншим, всю інформацію про Закони України Ви можете отримати на сайті Верховної Ради.

Ім'я: Валерій
Прізвище: Висоцький
Вік: 24
Професія: IT програмист
Місто: Київ
E-mail: geme@rambler.ru
Текст: Чому не відповідає юрист? Я в вівторок надіслав запитання юристу, а відповіді так і не отримав.

Вибачте, але на адресу юристів надходить така кількість листів, що вони просто фізично не в змозі відповідати так швидко. Доведеться Вам трохи зачекати. А якщо для Вас це термінова справа, раджу або зателефонувати нам за тел.502-44-30, або звернутися до юридичної консультації за місцем проживання.

Ім'я: Артем
Прізвище: Тарасов
Вік: 26
Професія: инженер
Місто: Севастополь
E-mail: ar4ibaldo@rambler.ru
Текст: Здравствуйте! Было бы очень хорошо если бы Вы включили в сайт, кроме государственного Украинского языка еще и Русский, так как лично я получил бы больше полезной информации именно на русском языке. И мне кажеться что я в этом смысле не один. Заранее Благодарен.

Вибачте, але іншого виходу, ніж вивчати рідну мову, у Вас поки що немає. Справа в тому, що всі державні установи, в тому числі й суди,ведуть свою документацію виключно українською мовою. Повірте, це зовсім нескладно! Та й знання ще одної мови нікому досі не стало на заваді.З повагою, Марічка Правова.

Ім'я: ВАСИЛЬ
Прізвище: ПОВЕР
Вік: 28
Професія: PR MAN
Місто: ЛЬВІВ
E-mail: НЕ ВАЖЛИВО
Текст: Проста порада - звільніть Марину Дяченко. Програма одразу підніме свій рейтинг. Глядачам вкрай не подобаються викривлені і надто особисті висловлення вищезгаданої. Ситуації бувають різними, глядачі діляться навпіл, емоції переповнюють ефір І тут з`являється Вона І випереджає суддю "своїм" вироком. Люди обурюються, нервують І просто не терплять викривлені зауваження. Лише суддя має право судити людей. В його особі промовляє суспільний лад, держава. А у випадку М - лише власна завищена оцінка писаки... Пробачте за мою відвертість І вульгарність.

Вирішила розмістити Ваш лист, бо він - це виключення з правил. Більшість глядачів, навпаки, дуже схвально ставляться до коментарів відомої письменниці. Ви вірно зауважили, вона - не суддя, але має свою точку зору на ті події, що розгортаються у телесуді. І взагалі, мені здається, треба мати повагу до людини, творами якої захоплюються тисячі читачів по всьому світу. Треба нам навчитися поважати власну країну і людей, що її прославляють.

Ім'я: Анна
Прізвище: Залевская
Вік: 38
Професія: переводчик
Місто: Запорожье
E-mail: zalevska@ukr.net
Текст: добрый день, 1. Благодарю Вас за интересную и полезную в плане юридического ликбеза общества передачу. 2. я прошу мне помочь выйти на контакт с Мариной Дяченко. Это касается литературной деятельности, но их официальный сайт, к сожалению, не отвечает, и я пытаюсь отыскать какой-нибудь адрес через сайты, где они с мужем бывают, работают или дают интервью. Заранее благодарна. С уважением А.Залевская

Дякую за схвальний відгук про нашу передачу. Все, що я можу зробити для Вас, то це направити Вашого листа пані Марині. З повагою, Марічка Правова.

Ім'я: Наталія
Прізвище: Ковальова
Вік: 29
Професія: дизайнер
Місто: Львів
E-mail: -
Текст: Очень смешно смотреть, когда в студию приходят люди с животными, дерутся, кидаются предметами.. Думаю, что это уже лишнее. Из-за этого многие люди считают программу несерьезной и наигранной. Неужели и в настоящий суд люди приходят со своими питомцами и могут запросто обливать друг друга водой и тому подобное???

Хіба Ви не читаєте газет І не дивитесь телевізор? Там же весь час розповідають про випадки, що трапляються у різних судах. Погодьтеся, іноді наш телесуд виглядає, навіть, більш пристойно за суди найвищих інстанцій. Дякую за небайдужість. Марічка Правова.

Ім'я: Дмитро
Прізвище: Ковальчук
Вік: 51
Професія: н/п
Місто: Вінниця
E-mail: Dim_ch@ukr.net
Текст: Звернулась до мене моя сусідка про допомогу бабуся 80 років яка у 1996 році подарувала свій будинок племіннику який пообіцяв доглядати її у старості. Однак за останні 10 років він за нею не доглядав, не допомагав. Хоча бабуся потребує Інтенсивного лікування. Розрахунки за комунальні послуги вона проводить сама. На даний час вона хотіла б вІдмовитись від раніше складеного договору дарування та укласти його з Іншими людьми які б дійсно за нею доглядали. Чи можливо це їй зробити. та які документи потрібно їй зібрати для цього. Та чи взагалі це можливо. Дякую за відповідь.

Вашого листа я направлю до юристів програми. Але дам пораду і від себе. У нашому суді розглядалося багато справ саме з цієї проблеми. Раджу Вам зайти на наш сайт, в розділі "Пошук справи" завести ключове слово "дарування". Прочитавши рішення суду з цієї тематики, Ви самостійно зможете зрозуміти, які документи потрібні бабусі для того, щоб визнати договір дарування недійсним. Бажаю успіхів, Марічка.

Ім'я: Денис
Прізвище: Близнець
Вік: 27
Професія: дизайнер
Місто: Ужгород
E-mail: bliznetsdv@list.ru
Текст: За яким телефоном можна звернутися за консультацією до Ваших юристів? З повагою, Денис Близнець!

Зателефонувати до юристів можна за номером (044)5024430

Ім'я: Ридван
Прізвище: Шамшединов
Вік: 25
Професія: юрист
Місто: Джанкой
E-mail: ridvan81@mail.ru
Текст: здравствуйте! Вам необходимо убрать рекламу перед оглошением решения.

О! Якби було можливо прибрати рекламу з телебачення... Але, знаєте, як не дивно, тоді б зникло і саме телебачення.

Ім'я: Валентин
Прізвище: Крандієвський
Вік: 36
Професія: архітектор
Місто: Біла Церква
E-mail: не хотів би публіковати
Текст: Мені дуже подобається суддя Ірина Калінська. Я так розумію, що "Судові справи" не основна її робота. Чи можна дізнатися, чим юрист Калінська взагалі займається?

Звичайно, можна. Для цього достатньо лише зайти на сторінку нашого сайту "про передачу" і ознайомитися з біографією Ірини Калінської.

Ім'я: Євген
Прізвище: Мельник
Вік: 16
Професія: Студент
Місто: Артемівськ
E-mail: John-melnik@rambler.ru
Текст: Здрастуйте шановна редакція,у мене таке до вас питання: - Вчителька яка преподає урок фізвиховання дуже суворо відноситься до студентів, вона примушує здавати нормативи,але бачить,що людина невзмозі виконати так, як треба на гарну оцінку.Хіба вона може так робити з юридичної точки зору.

Привіт, Євгене! Невже ти вважаєш, що знання якогось закону покращить твої відносини з вчителькою фізкультури? Повір, буде краще для тебе, якщо ти постараєшся знайти з "фізкультурницею" спільну мову. Спробуй порозумітися з нею! Підключи всю свою кмітливість та винахідливість. Вони допоможуть тобі більше ніж всі Кодекси, разом узяті. Бажаю успіхів. Марічка Правова.

Ім'я: Лоліта
Прізвище: Кузьменко
Вік: 13 років
Професія: -
Місто: Київ
E-mail: lolita-k@online.ua
Текст: Мені дуже подобається Ваша програма, але я приходжу зі школи додому о 15:20 і тому я не її встигаю подивитися всі справи. Я хотіла б Вас попросити: перенесіть, будь ласка, цю передачу на 15:20.

На мою адресу приходить багато листів з таким же проханням. На жаль, Лоліта, це залежить не від нас. Час виходу програми в ефір встановлюється каналом 1+1.

Ім'я: Юрій
Прізвище: Задорожний
Вік: 21
Професія: Підприємець
Місто: Луцьк
E-mail: Don_Tiger@bigmir.net
Текст: Мені дуже подобається ваша передача, адже вона допомагає людям. Передайте, будь ласка, від мене привіт двои прекрасним суддям. На яку адресу відсилати свою ситуацію, аби її могли розглянути в суді?

04210, м. Київ, аб. скринька 110.

Ім'я: Наталья
Прізвище: Панкратова
Вік: 25
Професія: социолог
Місто: Киев
E-mail: Garnaga2003@ukr.net
Текст: Добрый день, Мария! Пишу письмо в догонку. Первый мой отзыв был написан сразу после выхода переди в эфир ( зашла на сайт и высказала все недовольство). Почитала Вашу переписку с телезрителями. Очень понравились Ваши ответы, спаисбо что Вы настолько сдержаны. Также увидела, что у меня много однодумцев которые считают, что высказывание Игоря Годецкого и Марины Дяченко очень часто не корректны. Хотела бы сказать, что судья Калинская намного приятней и тактичней ведет передачу. Очень хотелось бы чаще ее видеть на экранах. Спасибо всей редакции, делаете очень полезное и интересное дело. И если обратите внимание на мнение таких как я, думаю у вас намного больше будет зрителей. Огромное спасибо.

Дякую за добрі слова на нашу адресу. Мені особисто пані Калінська теж дуже подобається. Може це тому, що ми, жінки, краще розуміємо її емоції та відношення до тих, хто стоїть перед нею у суді?? Але ж серед нашої аудиторії багато і чоловіків, і, навіть, дітей. Будемо враховувати і їхню думку. Марічка.

Ім'я: Наталья
Прізвище: Панкратова
Вік: 25
Професія: социолог
Місто: Киев
E-mail: Garnaga2003@ukr.net
Текст: Я считаю, что идея передачи замечательная. Дать нашим людям хоть немного знаний о своих правах - это большое дело. Но, я бы хотела сказать, что некоторые комментарии судьи Годецкого и ведущей недопустимы. Уберите это хамство в поведении судьи (некоторые его реплики просто неуместны), я знаю много людей которые с удовольствием смотрели бы эту передачу ,если бы не Годецький. Я, понимаю второго Павла Астахова у нас нет, но и то как ведет передачу Годецкий с экрана выглядит очень "некрасиво". Надеюсь, что мои пожелания будут учтены. Спасибо огромное.

Здрастуйте, Наталя! Дякую Вам за небайдужість. Але хочу Вас запевнити в тому, що таких листів, як Ваше – мінімум. Тому я і намагаюся завжди їх публікувати, щоб наше листування не виглядало таким «солоденьким». Більшість же глядачів сприймають пана Годецького, як чоловіка, що має характер (любить наш народ сильну руку). Що ж до письменниці Марини Дяченко, то прихильники її творчості після кожного ефіру закидають мене листами з схвальними відгуками про її коментарі. А ми ж повинні прислухатися до більшості. Та все одно, для мене дуже цінними є саме такі листи, як Ваш. Критика – шлях до прогресу. З повагою, Марічка.

Ім'я: Олександр
Прізвище: Сеньков
Вік: 19
Професія: студент
Місто: Старокостянтинів
E-mail: не має
Текст: Добрий день! Я дивлюся вашу програму доволі часто але я не разу не бачив, що Ви піднімали питання про розгляд справ трудового характеру.На мою думку вони найактуальніші в на час.

Цілком згодна з Вами – тема дуже актуальна. Але ми доволі часто розглядаємо справи саме по трудовому законодавству. Раджу Вам зайти на наш сайт, завести ключове слово «Кзпп» (Кодекс законів про працю), щоб впевнитися у тому, яка кількість передач присвячена саме цьому питанню. Дякую за небайдужість. Вітаю з Новим Роком, бажаю відмінних оцінок та веселих свят. Марічка Правова.

Ім'я: Володимир
Прізвище: Олійник
Вік: 43
Професія: машиніст тепловоза
Місто: Полтава
E-mail: volejnik@mail.ru
Текст: Добрий день шановна редакція "Судові справи". Мене ошукало агенство нерухомості. В архіві подібних справ я не знайшов. Щоб одержати консультацію по цій справі що мені краще зробити: зателефонувати вам, чи надіслати листа по електронній пошті?

Якщо Ви хочете знати мою думку, то вона така: за моїми спостереженнями жива розмова приносить більше користі. По-перше, це набагато швидше. А по-друге, юрист, якщо йому щось незрозуміло з Вашого запитання, можне уточнити деякі факти і надати більш конкретну консультацію. Але зважаючи на те, що телефонувати Вам, як я розумію, прийдеться з Полтави (а це недешево), вирішуйте самі.

Ім'я: Юлия
Прізвище: Гракова
Вік: 25
Професія: референт
Місто: Киев
E-mail: Julie25@ukr.net
Текст: Добрый день! Скажите на какой адрес я могла бы написать свою ситуацию по поводу ДТП в котором я вижу вину другой стороны?Ситуация не из приятных, неужели нельзя без "взяток" доказать(при наличии свидетелей), что виновна была не я? Спасибо.

Раджу Вам терміново зв’язатися по телефону з нашими юристами, щоб точніше описати ситуацію, що склалася.

Ім'я: Курдидик
Прізвище: Лев
Вік: 60
Професія: учитель-емерит
Місто: Вінніпеґ, Канада
E-mail: kurdydyk@mts.net
Текст: Уже із півроку правильно дивлюся я «Судові Справи» по інтернету в Канаді. Деякі програми хотів би мати у своїй відеотечці у форматі DVD. Чи є нагода закупити поодинокі програми так, як це можна робити, наприклад, у Канаді й Америці? Лев Курдидик Вінніпеґ, Канада

Шановний пане Курдидик!
Дуже приємно, що навіть у далекій (але близькій нам по духу) Канаді дивляться нашу передачу. Хочу Вам повідомити про те, що поки тільки планується випуск програми на DVD. Але обіцяю, як тільки це стане реальністю, повідомлю Вас про це. Вітаю Вас з Різдвом та Новим роком, бажаю тепла і злагоди усім, хто мешкає далеко від Батьківщини. Марічка Правова.

Ім'я: Александра
Прізвище: Петрухина
Вік: 45
Професія: продавец
Місто: Киев
E-mail: alex7@ukr.net
Текст: Здравствуйте, Маричка! У меня вопрос к юристам, но я боюсь звонить, вдруг консультация платная, потом придет счет как вся моя зарплата. Разьясните ситуацию.

І Вам - доброго дня! З усією відповідальністю повідомляю Вас, що консультація, що надають наші юристи, безкоштовна. Якщо Ви телефонуєте з Києва, то сплачуєте, як за звичайний дзвінок по місту. Так що, не хвилюйтеся, Вашій зарплатні нічого не загрожує (якщо тільки тарифи знову не піднімуться :) )

Ім'я: Євгенія
Прізвище: Гриць
Вік: 20
Професія: студент, соціальний працівник
Місто: Ужгород
E-mail: kbitka@inbox.ru
Текст: Добрий день шановна редакціє програми "судові справи". Звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію щодо проведення ремонтних робіт. Справа в тому, що я мої сусіди протягом вже більш ніж 3,5 міс. проводять у своїй квартирі ремонтні роботи, які супроводжуються неймовірно гучними звуками, які спричиняють незручності повязані з проживанням у власній оселі. На жаль час проведення ремонту відповідає вимогам законодавства України. Нещодавно я почула інформацію, що гучність проведення ремонтних робіт не повинна перевищувати 40Дцб. і за перевищення цієї межі визначено штраф у розмірі 85грн. Для цього потрібно викликати працівника міліції та людину із санепідемстанції, яка й виміряє гучність приладу, який створює незручності. Прошу Вас у разі існування такого положення надати більш точну і чітку інформацію по даній темі. Вдячна Вам.

В нашому суді неодноразово розглядалися справи стосовно ремонту і незручностей, що він завдає сусідам. Раджу пошукати відповідь на нашому сайті. Для цього, наприклад, достатньо розпочати пошук справи, вписавши ключове слово «Шум».

Ім'я: Богдан
Прізвище: Ядин
Вік: 21
Професія: майбутній економіст
Місто: Львів
E-mail: УаdenBogdan@list.ru
Текст: Шановна Марічко! Я хочу подати позов до свого викладача. Мені потрібно порада від юриста. Передачу я дивлюся рідко, бо вдень навчаюся в університеті. Кажуть, Ви по телевізору надаєте телефон для консультації. Чи не могла б ти мені його продиктувати, плз.( тобто дякую).

Диктую. Записуй : код Києва – 044, далі 502-44-30. Але прошу, прислухайся до моєї поради: звертатися до суду з позовом на викладача – остання справа. Спробуй залагодити конфлікт мирним шляхом. Може все виглядає зовсім не так критично, може і ти сам у чомусь винен? Повір моєму досвіду, ця судова «тяганина» забере у тебе стільки нервів і марно витраченого часу, що в майбутньому ти можеш жалкувати за тими прекрасними студентськими роками, що провів не у навчанні, коханні і веселощах, а у судових залах. Якщо буде бажання, напиши, як вирішилось питання. Марічка.

Ім'я: Катерина
Прізвище: Тимчишина
Вік: 20
Професія: менеджер проектів
Місто: Київ
E-mail: tushe4ka@gala.net
Текст: Добрий день. Так сталося, що у вересні у мене помер батько, до цього часу про спадщину я не замислювалася. Але зараз постало це питання.Річ у тім, що батько мав жінку, а у жінки є своя донька, але вона не рідна йому. Скажіть будь ласка, яка частина спадку повинна належати жінці та її донці?

Катя! Щоб дати Вам відповідь, треба знати всі нюанси цієї справи. Раджу терміново зателефонувати до наших юристів або звернутися до юридичної консультації за місцем проживання. Часу у Вас залишилось обмаль. Не зволікайте!! Марічка.

Ім'я: Ирина
Прізвище: Полотнюк
Вік: 39
Професія: частный предприниматель
Місто: Запорожье
E-mail: аlifs@pisem.net
Текст: Скажите, как по одному номеру можно дозвониться всем желающим? Я еще не звонила – просто интересуюсь. У меня к Вам вопросов много, но это же смешно, дайте хоть еще парочку номеров!

Шановна пані Ірина! За цим номером в один і той же час може додзвонитися одразу багато людей. Він – багатоканальний. Якщо маєте питання до юристів - зателефонуйте. Але зауважте на те, що питання повинно бути сформульовано лаконічно і чітко. Краще, перед дзвінком, запишіть його. Тоді Ви точно отримаєте кваліфіковану консультацію наших юристів. Бажаю успіхів.

Ім'я: Тимур
Прізвище: Кононенко
Вік: 18
Професія: студент
Місто: Черкассы
E-mail: он вам не нужен
Текст: Здравствуйте, Маричка! Все вам пишут спасибо. А я думаю, что такие передачи не нужны. Только эфир засоряют. Чтото случится – нужно идти к специалистам, к адвокатам. Какой смысл себе мозги засорять?

Кожен має право на власну думку. Але хочу тебе запевнити, коли у звичайному магазині тобі не вертають гроші за бракований товар, коли твій знайомий не віддає взяті у борг гроші, а шеф при звільненні не доплатив тобі чесно зароблені 800 гривень, ти не побіжиш одразу до адвокатів, а образишся – і підеш геть. Або, навіть, прийдеш до юристів, а вони тобі: «Треба було у друга розписку взяти, чек з магазину зберегти, зарплатню отримувати не у конверті, а тепер уже нічого не поробиш». А будеш знати про свої права, може таких ситуацій з тобою взагалі не трапиться. З надією, що ти змінив думку про нашу передачу, Марічка Правова.

Ім'я: Сергій
Прізвище: Тихонов
Вік: 27
Професія: інженер
Місто: Полтава
E-mail: tihonya@ yandex.ru
Текст: Шановна Марічка! Про вашу передачу дізнався тільки з вашого сайту. Всі говорять, а побачити неможливо. Хто придумав такий час її виходу? Її ж тільки пенсіонери і можуть дивитися. Чи можливо перенести час ефіру на прайм-тайм. Це ж набагато важливіше, ніж мильні опери, що у цей час транслюються.

Повністю з Вами згодна. Але це питання не до мене, все вирішують на каналі 1+1. Туди і звертайтеся.

Ім'я: Виталий
Прізвище: Татарчук
Вік: 45
Професія: директор фирмы
Місто: Вишневое, Киевской обл..
E-mail: trw61@i.com.ua
Текст: Нашел на Вашем сайте дело, похожее на мое. Подскажите, есть ли вероятность того, что судья примет подобное решение, оно бы меня очень устроило.

Майте на увазі, кожна справа має свої нюанси, двох стовідсотково ідентичних ситуацій не існує в природі. До того ж, неабияку роль відіграє і людський фактор. Раджу Вам проконсультуватися з юристами на місці. Марічка Правова.

Ім'я: Сергій
Прізвище: Василенко
Вік: 24
Професія: науковий співробітник
Місто: Запоріжжя
E-mail: vsv8@ua.fm
Текст: програма супер!!! Чи можливо знайти відеофайли програм за березень або скачати з Інтернету?:)

На превеликий жаль, поки це неможливо:( Але Ви завжди маєте змогу знайти повне викладення суті справи з рішенням судді в архіві програми, розміщеному на нашому сайті.
З великим бажанням допомогти, Марічка Правова.

Ім'я: Елена
Прізвище: Рыбец
Вік: 45
Професія: временно безработная
Місто: Харьков
E-mail: ribec@mail.ru
Текст: Очень интересная программа. Единственно, что очень жаль, не всегда понимаю решения суда, так как плохо знаю украинский язык. По больше бы таких программ!

Можу порадити єдине – вивчайте рідну мову. Думаю, це стане Вам у нагоді.

Ім'я: Наташа
Прізвище: Чернова
Вік: 18
Професія: студентка
Місто: Харьков
E-mail: Yuritasa.NFNT@mail.ru
Текст: Здравствуйте.У меня такой вопрос: Обновляются ли вопросы в разделе "Консультации"

Звичайно. Просто дуже багато подібних запитань, на які юристи уже давали відповідь. Раджу Вам уважніше перечитати ті пояснення, що уже розміщені на нашому сайті.

Ім'я: Любов
Прізвище: Алєксєєва
Вік: 42
Професія: П/п
Місто: Южноукраїнськ Миколаївської області
E-mail: nikita@ukrsat.mk.ua
Текст: Прошу дати вашу адресу для написання листа?

Наша адреса: 04210, Київ -210, абон. скринька 110. Пишіть.

Ім'я: Ірина
Прізвище: А
Вік: 33
Професія: менеджер
Місто: Київ
E-mail: irish2007@voliacable.com
Текст: Передача дійсно цікава й корисна. Тим більш неприємно і дивно, що вона вводить в оману. У справі №3 : "Батерфляй" від 24.03.06 пан Годецький трактує ЗУ "Про права споживачів" так, що споживач не має права повернути товар належної якості на протязі 14 днів але має право лише його поміняти... Нечувано!

Уявіть собі, нещодавно ( а саме у грудні минулого року ) була прийнята нова редакція «Закону про захист прав споживачів». Згідно ст.9 цього Закону, ми можемо тепер тільки ОБМІНЯТИ річ належної якості, а не «здати без пояснень», як було раніше. Так що, пан Годецький якраз вірно трактує цей Закон. Тепер про цікаве для споживачів нововведення будемо знати і ми з Вами. Марічка Правова.

Ім'я: Фелікс
Прізвище: Бобровський
Вік: 16
Професія: 11 клас
Місто: Полтава
E-mail: feliks@pisem.net
Текст: Шановна Марічка! Чому по телевізору я маю змогу бачити Годецького, Дяченко, ще якусь суддю, а з Марічкою Правовою спілкуюся тільки віртуально. Фелікс.

У кожного своя робота, Феліксе. Проте, ми з тобою можемо листуватися і вдень , і вночі. А шановні судді тільки одну годину вдень та одну – вранці, на повторі.

Ім'я: Ернеста Семенівна
Прізвище: Ємельянцева
Вік: 69
Професія: бухгалтер
Місто: Київ
E-mail: поки не маю
Текст: Шановна пані Марічка! Мені вже 69 років, я ще працюю, нещодавно розібралася з Інтернетом. Виявилося, що з вашого сайту можна знайти багато цікавої інформації. Але хотілося б, щоб розглядалося побільше питань, що хвилюють не тільки молодь. Не викидайте нас з життя. Дякую вам.

Шановна Ернеста Семенівно! Дякую за листа. Пишаюся тим, що серед наших пенсіонерів є люди, що змогли в такому віці освоїти Інтернет. Якщо ж Ви хочете знайти справи, що безпосередньо стосуються пенсіонерів, Вам достатньо зайти на сторінку «телепередачі», до розділу «пошук справи», ввести ключове слово і отримати перелік справ, що розглядалися у нашій програмі саме по цій темі. Тим більше, що процесів за участю людей похилого віку у «Судових справах» – безліч. Бажаю успіхів, Марічка Правова.

Ім'я: Олександр
Прізвище: Бойко
Вік: 27
Професія: Юрист
Місто: Київ
E-mail: Немає
Текст: А чому на формі міліціонера в залі суду нашивка МВС знаходится на правому рукаві, а Управління - на лівому? Насправді повинно бути навпаки, як мені здається

Ваше питання мене здивувало. Я особисто не придивлялася до того, з якого боку у міліціонера яка нашивка. Але впевнена, що у нього все саме на тому місці, де і повинно бути. Якщо Вам хочеться, щоб було навпаки, вносьте пропозиції до Управління МВС. Хто знає, може прислухаються.

Ім’я Катерина
Прізвище Пузанова
Вік 43
Професія домогосподарка
Місто Черкаси
Текст: Вибачте, хотіла спитати – чи буде знову вести програму Іріна Калінская? Якось по жіночому більше зікаво, коли справи розглядає жінка.

Хочу відповісти одразу всім телеглядачам, які запитують про подальшу роботу у «Судових справах» судді Калінської. Скоро пані Ірина знову з’явиться на Ваших екранах.

Ім’я Екатерина
Вік 30
Місто Киев
Текст: Добрый день! Я сама украинка, но на Украину вернулась всего три месяца назад. Десяток выпусков вашей программы уже видела. Раньше жила в Москве. Очень удачный был там выход книги „Час суда” со всеми делами. Скажите, будет ли подобная книга по украинским выпускам? Для работы очень нужно! Спасибо!

З поверненням! З радістю повідомляю, що до друку готується перша книжка «Судових справ». Маю надію, що вона станеться Вам у нагоді. З побажаннями плідної роботи, Марічка Правова.

Ім'я: Аліса
Прізвище: Гріщенкова
Вік: 18
Професія: студентка
Місто: Чернівці
E-mail: superalice@ukr.net
Текст: Добридень Марічко!Це знлву пише Вам прихидьниця Вашої чудової програми!Я стурбована--невже Ігор Годецький не буде вести програму?Дуже сподіваюсь,що буде.Якщо так---то коли? Якщо ні--то чому?Передавайте йому привіт від мене! На все добре! З повагою,Аліса!

Здрастуй, дорога Аліса! Твоє прохання виконала - привіт Ігорю Юрьєвичу передала. У нього зараз коротка відпустка. З наступного понеділка ти знову побачиш його на екрані.
Марічка Правова.

Ім'я: Юлія
Прізвище: Бондаренко
Вік: 22 роки
Професія: студентка
Місто: Полтава
E-mail: не хочу давати
Текст: Куди подівся мій улюблений Ігор Годецький? Якщо його більше не буде, я перестану дивись Вашу передачу!

Не хвилюйтеся! Нікуди пан Годецький не подівся. Просто тепер, щоб йому допомогти,
сімейні справи буде розглядати Ірина Калінська. Придивіться до пані Калінської, може в неї також є шанс стати вашою улюбленицею?

Ім'я: Федор
Прізвище: Власенчук
Вік: 24 лет
Професія: никакой
Місто: Киев
E-mail: nerulat@a-teleport.com
Мне Ваша передача нравится. Только почемуто у вас одни старики. Разве молодежь не подает к вам иски.
Может вы это специально делаете? Возьмите на заметку.

Насправді, Федоре, ти неуважно дивишся нашу програму. Якщо зайдеш на наш сайт, то в розділі
«телепередачі» знайдеш чимало справ за участю своїх однолітків. На мою думку, саме молодь зараз більше обізнана
і вміє відстоювати свої права.

Ім’я: Катерина
Прізвище: Болонська
Вік: 44 роки
Професія: контролер
Місто: Бровари
E-mail: ******
Текст: Шановна Марічка! Завжди читаю Ваші відповіді на запитання! Особливо сподобалося,
як Ви відповіли дівчинці Алісі. Згодна з Вами на всі сто процентів, хай дівчата закохуються у тих, хто
з ними поруч, а не шукають кумирів по телевізору.

Дякую за підтримку. Приємно відчувати, що маєш однодумців серед глядачів «Судових справ». З найкращими
побажаннями, Марічка Правова.

Ім'я: Roland
Прізвище: Hool
Вік: 20
Професія: студент
Місто: Львів
E-mail: Denysko@yahoo.com
Текст: Питання до адміністратора сайту. Оглянувши поверхне во ваш сайт вмене виникли такі питання:
1. Чому ваш сайт має назву "Судові справі" (sudovispravi), а не "Судові справи" (sudovispravy)? 2. Чому громадянка Сидоренко розлучена с чоловіком, а не з чоловіком? Впевнений, що подібні помилки ще є на сайті, зверніть на це увагу.

Шановний Роланде!
Знайдену Вами помилку цієї ж миті виправила. Дякую, що підказали. Але дивує, як «поверхнево оглянувши» наш сайт, Ви впевнилися в тому, що там багато «подібних помилок». Ви, між іншим, надіслали мені небездоганного щодо орфографії листа, але ж я не роблю з цього далекосяжних висновків.
З надією на конструктивний діалог, Марічка Правова.

Ім'я: Аліса
Прізвище: Гріщенкова
Вік: 18
Професія: студентка
Місто: Чернівці
E-mail: superalice@ukr.net
Текст: Доброго дня!Я вже писала Вам!(Пам*ятаєте дівчинка з казковим ім*ям)!
Це я хотіла написати особисто або передай це Ігорю Годецькому----як йому вдається бути таким розумним
і честни?!Я дуже цікавлюсь правом...попросіть його написати мені на електронну адресу.будь ласка!
Наперед вдячна Вам! І ще раз дякую за таку чудову програму!

Звісно, я пам’ятаю дівчинку Алісу і зміст повідомлення, що ти надсилала нам. Але знову мушу тебе розчарувати. До нашої програми кожного дня надходить така кількість листів, що ціла команда юристів не встигає вчасно відповідати всім охочим. Ігорю Юрієвичу приємно знати, що ти вважаєш його розумним і чесним, але уяви, що він буде листуватися з усіма, хто цікавиться правом. Тому раджу тобі, люба Аліса, уважніше придивитися до майбутніх юристів серед свого оточення. Впевнена, ти знайдеш серед них і чесних, і розумних. Бажаю тобі всього найкращого. Впевнена, що у дівчинки з таким казковим іменем все буде ОК! Марічка Правова.

Ім'я: Олена
Прізвище: Головенко
Вік: 42
Професія: бібліотекар
Місто: Тернопіль
E-mail: goloven@ukr.net
Текст: Доброго дня! У мене виникло запитання до Вас з приводу відшкодування моральної шкоди. Переглядати всі справи – для мене заважко. Чи можу я якимось чином перечитати справи саме по цій темі?

Звичайно. Для цього потрібно зайти на сторінку «Телепередачі».З лівої сторони натиснути на «Пошук справи». Потім завести ключове слово, можна і «моральна шкода», але комп’ютер вибере дуже багато справ. Спробуйте завести ті слова, що стосуються саме Вашої справи. До речі, на сторінці «Консультація» Ви можете ознайомитися з відповідями юристів на запитання глядачів по темі «відшкодування моральної шкоди». Бажаю успіхів у пошуках,Марічка Правова.

Ім'я: Андрей
Прізвище: Фомин
Вік: 27
Професія: повар
Місто: Одесса
E-mail: andrey_fomin78@mail.ru
Текст: Здравствуйте Уважаеьая передача! Прошу Вас выслать Ваш e-mail для того что-бы выслать Вам моё письмо с коментариями и пожеланиями! Надеюсь на ответ! С Уважением Андрей Ф.

Андрію! Надіслати своє повідомлення Ви можете за тією самою адресою, що і запитання. З нетерпінням чекаю на ваші коментарі та враження.
З повагою Марічка Правова.

Ім'я: Олександр
Прізвище: Іванющенко
Вік: 20
Професія: студент
Місто: Суми
E-mail: sas144@yandex.ru
Текст: Привіт.Дуже подобається ваша передача, але можливості дивитись кожен день не маю...
Тому постійно читаю архів із пройденими справами, і все поповнюю себе знаннями. Цікаво було б знати чи є Ігор Годецький суддею якогось суду? Чи він юрист якоїсь фірми? Також хочу сказати що раніше постійно дивився передачу "Час суда" на REN-TV, а тепер з появою українського аналогу (з більш складними,і цікавішими справами, і детельнішим розглядом , з посиланням на законодаво України) постійно вмикаю канал 1+1.Дякую за все.

Здрастуйте, Олександр! Дякую за добрі слова на адресу нашої програми. Щодо Вашого запитання: пан Годецький - відомий український адвокат (детальнішу інформацію можете отримати на сторінці нашого сайту "Про передачу").

Ім'я: Иван
Прізвище: Кононенко
Вік: 22
Професія: пока учусь
Місто: Киев
E-mail: konon_ok@ yandex.ru
Текст: Напишите, как будет выходить ваша передача в праздничные дни.
Стараюсь не пропускать (записываю на видео) не смотря на УЖАСНОЕ время выхода в эфир! С наступающим!

Привіт, Іване!
Повідомляю: остання передача вийде в ефір 29 грудня, а перша в новому році – тільки 9 січня.
Тому не хвилюйся, спокійно святкуй Новий рік та Різдво, відеомагнітофон на цей час раджу взагалі вимкнути!
З побажаннями веселих свят, цікавих зустрічей та відмінних результатів при складанні зимової сесії, Марічка Правова.

Ім'я: Евген
Прізвище: Семенюк
Вік: 31
Професія: IT технології
Місто: Київ
E-mail: udgin@iae.kiev.ua
Текст: Де можна переписати сюжет доглядальниця і син на відеокасету, або СД диск?

На превеликий жаль, це зробити можна хіба що записавши на відеокасету передачу під час повторного ефіру. Але, якщо Вас цікавлять подробиці справи – заходьте на наш сайт, до розділу «телепередачі», там знайдете і короткий зміст справи і рішення суду.
Бажаю успіхів! Марічка Правова.

Ім'я: Олена
Прізвище: Скуратівська
Вік: 25
Професія: менеджер з реклами
Місто: Київ
E-mail: novikova@advokats.com.ua
Текст: Доброго дня! Цікавлять умови розміщення реклами в програмі
(спонсорський пакет, пакет генерального спонсора, інше).

Шановна пані Олена! З приводу розміщення реклами треба звертатися до рекламного відділу каналу 1+1.

Ім'я: зритель
Прізвище: зритель
Вік: 12
Професія: дет.сад
Місто: кацапетовка
E-mail: бла бла бла
Текст: успокойвашего судью,он СЛИШКОМ высокомерен по отношению к людям.противно смотреть когда он с сарказмом общается с людьми унижая их при этом на всю страну! и опубликуйте это сообщение или вы опубликовуете только то что выгодно вам?

Шановний глядач!
Ви, мабуть, в силу свого віку, уявляєте собі суддю добреньким
Дідусем Морозом. Хочу Вас розчарувати: це зовсім не так. До того ж, на
майбутнє, намагайтеся стримувати негативні емоції, вони призводять до
розладу травлення і нервових зривів.Навіщо Вам такі проблеми перед
зимовими канікулами?
З побажаннями відмінних оцінок, Марічка Правова.

Ім'я: Александр
Прізвище: Костенко
Вік: 30
Професія: механик
Місто: Киев
E-mail: alexis_blak@mail.ru
Текст: Добрый день всем! Меня интересует такой вопрос: если я отправил свое дело через ин-нет, есть ли шанс, что его рассмотрят?

Шанс, звичайно, є. Але зрозумійте: навіть, якщо передача буде йти цілодобово, без вихідних, все одно розглянути всі надіслані справи ми не маємо змоги. Тому, раджу Вам уважно передивитись архівні справи в розділі «телепередачі» або ознайомитися з відповідями в розділі «консультація». Можливо, таким чином Ви знайдете вирішення своїх проблем. Зрозумійте, ми намагаємося розглядати найтиповіші та найцікавіші справи та запитання. З побажаннями всього найкращого, Марічка Правова.

Ім'я: Софія
Прізвище: Крупенникова
Вік: 38
Професія: менеджер
Місто: Полтава
E-mail: sofia80@ukr.net
Текст: Шановна Марічка! Підкажіть, як можна продивитися всі розглянуті справи? Моя справа мені здається досить типовою (ніяк не поділимо майно з моєю старшою сестрою), може знайду щось подібне? З повагою, Крупенникова С.

Шановна пані Софія!
На нашому сайті є розділ «телепередачі». Зліва - календар, де за датами можна знайти всі справи, що розглядалися в нашому суді. Є серед них і такі, де іде мова саме про розділ майна. Бажаю успіху у пошуках.
Марічка Правова.


Ім’я: Максим
Вік: 22
Професія: студент
Місто: Харьков
Текст: Здравствуйте! Присоединяюсь ко всем, кому нравится передача. Но хочу задать прямой вопрос: я не понимаю, вердикт суда в вашей программе имеет законную юридическую силу?

Добридень, Максим!
Радію з того, що армія наших шанувальників зростає з кожним днем. На твоє пряме
запитання даю пряму відповідь: рішення нашого суду має силу рішення третейського суду. Якщо хочеш
дізнатися більше, знайди на головній сторінці сайту «Закон про третейський суд», прочитай, і все зрозумієш.
Якщо для тебе прізвище не має значення, бажає тобі всього найкращого просто Марічка.

Ім'я: Роман
Прізвище: Булькевич
Вік: 37
Професія: приватний підприємець
Місто: Київ
E-mail: bulk@bigmir.net
Текст: Дякую за передачу! У мене є запитання: це у вас третейський суд? Навіть на сайті про це прямо не сказано.
Чому так сором'язливо приховуєте? Навпаки, треба пропагувати цю форму розв'язання
спорів (не телевізійну, а третейську). Більшість людей, мабуть, і не знає про її існування.
А ще, думаю, багато хто, дивлячись вашу передачу, дивується -- що то за суд такий, з якого району,
за що йому такі пільги і повноваження... і роблять усякі неправильні висновки. :) Тому, думаю, треба в ефірі хоч би
коротко пояснити, що це за "наш суд". А на сайті дати повну інформацію - регламент, умови участі, третейську угоду,
посилання на нормативні акти... І ще -- на сайті помилка: не "світовий суддя", а все-таки "мировий", від слова "мир"
(justice of the peace), як "мирова угода" Успіхів!

Дякую за добрі слова на адресу передачі. Розгляд справ у нашій
програмі, як Ви вірно зазначили, здійснюється в режимі третейського
суду. Повну інформацію про цю форму вирішення спорів ми розмістили на
головній сторінці сайту. Помилку, що Ви, як уважний читач,
знайшли в тексті, дякуючи Вам, виправили. Надіємося на подальше
змістовне листування. Від редакції "Судових справ".
Марічка Правова.

Ім'я: Женя
Прізвище:
Вік: 21
Професія: ПК
Місто:
E-mail: mysvl@mail.ru
Дякую за відповідь Марічко! Дуже приємно спілкуватися з Вами. Якщо не секрет яку роль Марічка Правова грає в створенні програми "Судові справи"???

Марічка Правова займається найважливішою справою - вона спілкується з Вами!

Ім'я: Аліса
Прізвище: Гріщенкова
Вік: 18
Професія: студент
Місто: Чернівці
E-mail: superalice@ukr.net
Текст: Доброго дня!Я б хотіла щиро подякувати Вам за таку чудову передачу! Адже вона дійсно може допомогти в житті кожному,бо вчитися захищати свої права ніколи не пізно! Скажіть будь ласка а людей,яких показуюють--позивач і відповідач--грають актори чи це дійсно звичайні люди? Я захоплююсь вивченням права і дуже б хотіла потрапити у студію як глчдач--це можливо?Іще одне питання--я б хотіла написати Ігорю Годецькому--і подякувати за чудову передачу--це можливо?Але мені б хотілося щоб листа прочитав саме він. Я його дуже поважаю як ведучого і як висококласного суддю,і хотіла б з ним поспілкуватися. Наперед вдячна за відповідь. З повагою, Аліса!

Дорога Аліса!
Дівчинці з таким казковим ім"ям я з радістю відповім на всі поставлені запитання.
1. У нашому суді розглядаються тільки реальні справи. Участь акторів в програмі не передбачена.
2. Щоб потрапити до студії в якості глядача, треба зателефонувати за номером 502-44-30. Але хочу порадити Вам особливо не розраховувати на позитивну відповідь: місць у залі мало, а бажаючих - тисячі. Дивіться краще нашу передачу по телевізору.
3. Щоб поспілкуватися з Ігорем Годецьким, достатньо надіслати листа на мою адресу. Я миттєво передам його Ігорю Юрієвичу. Обіцяю прослідкувати, щоб Ваше повідомлення він обов’язково прочитав!

Ім'я: Женя
Прізвище:
Вік: 21
Професія: ПК
Місто:
E-mail: mysvl@mail.ru
Текст: Доброго дня Марічко! Читаючи відгуки про програму не можу не додати і від себе щиру вдячність за таку корисну і цікаву програму! Накінець і в простих людей з`явилася можливість захистити свої права. У Вас не легка справа, але дуже корисна кожному! Продовжайте в такому ж дусі і знайте у Вас багато прихильників і просто вдячних людей. Всього найкращого Вам та всіх Вашій команді яка трудиться над програмою!

Добридень, Женю!
Завжди дуже радію, коли отримую листи від людей Вашого віку! Як на мою думку, то головне завдання передачі саме в тому, щоб навчити молодь ЗАВЖДИ відстоювати свої права! Знаєте, життя складна штука, і на Вашому шляху обов'язково зустрінеться і несправедливість, і підлість і т.п. Ніколи не опускайте руки! Боріться за свої права! Хай Вам пощастить більше, ніж попереднім поколінням, що жили на цій землі. А наша програма, може, Вас теж чомусь навчить, маю таку надію. Дякую за підтримку.
С найкращими побажаннями, Марічка.

Ім'я: Станислав
Прізвище: Бурышев
Вік: 33
Професія: частный предприниматель
Місто: киев
E-mail: si@ua.fm
Текст: Возможно ли попасть в качестве зрителя в Вашу передачу?

Добридень, пан Буришев!
Чи потрапите Ви на нашу передачу, сказати точно не беруся. Але спробувати можна за телефоном гарячої лінії 502-44-30

Ім'я: Сергей
Прізвище: Осадчий
Вік: 24
Професія: Специалист
Місто: Николаев
E-mail: axe@mksat.net
Текст: Здравствуйте! Просмотрел сюжет, когда истец девушка с грудным ребенком подала иск против авиакомпании. Так вот там писательница Марина Дяченко коментировала ситуацию и говорила, что не нужно было хамить с самого начала! Так лично меня это высказывание так возмутило, что хотелось ... вобщем у меня пошло к ней отвращение. Я представил себе ту ситуацию: девушка пока прошла все барьеры на пути к салону самолета в руках люлька с маленьким ребенком, подходя к своему месту увидела на нем необьятных размеров женщину и сразу не начала хомить. А просто сказала: Ой Вы заняли моё место. Ну а та не торопясь,пока девушку с люлькой постоянно дергали проходящие мимо другие пассажиры, пыталась сделать вид, что убирает часть своего тела на своё место. После такого у любого не выдержат нервы! Так что надо по осторожней с высказываниями!

Добрий день, Сергію!
Чесно кажучи, я також була на стороні молодої матері з дитиною. Думаю, треба було стюардесі вигнати з літака саме ту жінку, що не хотіла пересідати. Якщо не вміщується в одне крісло - хай купує два білети. Але, у нас же, як казав Горбачов, плюралізм. Може хтось вважає по-іншому. От, пані Дяченко, наприклад. Але ж її думка, це тільки її думка. У нас з Вами - інша. А сказала б вона щось банальне, Ви б і уваги не звернули. А так, від обурення написала мені, я -Вам. Отак і знаходяться однодумці!
В захваті від Вашої небайдужості, Марічка Правова.

Ім'я: Мария
Прізвище: Поліщук
Вік: 30
Професія: менеджер, инженер-системотехник
Місто: Київ
E-mail: eklatan@svitonline.com
Текст: Передача очень хорошая и нужная. Главная наша беда в том что мы незнаем своих ПРАВ. А ваша передача рассказывает и показывает как нужно и ненужно дела, говорить, поступать и т.д. Очень поучительно, полезно и необходимо. Это лучше чем боевики, ужастики которыми увлекаються наши дети. ПОРАДА. транслируйте передачу на радио, сейчас очень много радиостанций, неужели никто еще не заинтересовался? СПАСИБО

Здрастуйте, Марія!
Дуже радіємо з того, що Вам подобається наша передача. Що ж до Вашої пропозиції, то хочемо повідомити: для того, щоб запустити цей проект на радіо, потрібно, щоб хтось (на зразок футбольного матчу) коментував перебіг подій, інакше слухачам буде зовсім незрозуміло, що відбувається в залі суду. Ні напруги, ані емоцій, що переповнюють героїв програми, по радіо не відчути. Тому, залишається тільки дивитися нас з понеділка по п’ятницю на каналі 1+1.

Ім'я: Вера
Прізвище: пилипчук
Вік: 52
Професія: ПК
Місто: Киев
E-mail: vera_pilip@ukr.net
Текст: Видела росийский канал - нравится!!! А у ВАС время рабочее как посмотреть???????

Шановна пані Віра!
Навіть не знаю, що Вам відповісти. Мабуть, треба зібрати подібні листи, та й надіслати їх на адресу каналу 1+1. Це ж вони, чомусь, вирішили, що наших глядачів задовольняє саме такий час. До речі, крім 11.15 та 16.00 наша програма виходить ще й у 2.45 ночі, в таку пору Ви ж точно не працюєте.

Ім'я: Stepan
Прізвище: German
Вік: 23
Професія: Mytecj
Місто: Ljviv
E-mail: germandj@ukr.net
Текст: Обідно за бабусю !!! Справа за 15 жовтня 2005 !!! Ви молодці звичайно, і робите справу добру і відверто, до доказує професійну НЕ акторську поведінку ГЕРОЇНІ програми !!! Як би ви дали можливість зтягнути відео по тій справі, був би безмежно вдячний !!! А тепер побажання: 1. Кінцевий результат на сайті до кожної справи. 2. Можливість перегляду кожної справи, або зтягнення відеоінформації. 3. Поменше сумних справ !!!

Привіт, Степане! Дякуємо за добрі слова. Що ж до бабусі, то чесно кажучи, нам самим її було дуже шкода. Але наша програма саме для того і створена, щоб допомогти таким бабусям. Якби ж вона підготувалася до суду, мала міцну доказову базу, то справу б 100% виграла. А так, бачиш, процвітають такі заводи і фабрики, отруюють і воду, і землю. А ми за цим спостерігаємо, не знаючи, як тому стати на заваді. Навчимося самі себе захищати! 1.Щоб прочитати рішення суду по кожній справі достатньо натиснути "докладніше". 2.Сподіваємося, що скоро з’явиться відеокасета с усіма справами, що розглядалися в передачі. 3.А життя у нас веселе? Стане веселішим, будемо сміятися разом.
Бажаю тобі успіхів! Марічка Правова

Ім'я: Ольга
Прізвище: Белова
Вік: 42
Професія: радиофизик, компьют.дизайн
Місто: Харьков
E-mail: belovaom@pochta.ru
Текст: Стараюсь передачи не пропускать. Огромное спасибо создателям за передачу. Продолжайте своё доброе дело!

Добридень, Ольго! Дуже вдячні Вам за те, що дивитесь нашу програму. Знаєте,коли отримуєш таке повідомлення, як Ваше - просто стає радісно на душі. Зичимо і Вам щастя, хай Вам завжди таланить у всіх Ваших справах.
Від редакції "Судові справи", Марічка Правова.

Ім'я: Олександра
Прізвище: Іванова
Вік: 27
Професія: менеджер
Місто: Одеса
E-mail: kassandra_general@yahoo.com
Текст: Мені дуже подобається Ваша програма, але мені не подобається ведучий Ігор Годецький. Він завжди перебиває відповідача та позивача, ніколи не дає їм договорити. Його жарти не завжди умісні. Треба знайти на цю роль людину, яка вміє слухати людей. Дякую за увагу.

Дуже вдячні Вам за небайдужість до нашої програми. Що ж до Вашої позиції стосовно Ігоря Годецького, то запевняємо, що він міг би вислуховувати і позивачів, і їх опонентів зранку до вечора. На превеликий жаль, термін передачі дуже обмежений, а судді потрібно розглянути цілих три справи. От, бідненькому, й доводиться перебивати людей, щоб скоріше дістатися до суті позову. Мета нашої програми саме в тому і полягає, щоб навчити громадян лаконічно викладати суть своєї справи. Маємо надію, що наші аргументи змінять Ваше ставлення до поважного судді Годецького.
З найкращими побажаннями, Марічка Правова.

Від: Vladimir Morozoff (oirobi@hotbox.ru)
Уважаемая редакция программы "Судебные дела с Ю. Годецким", Не могли бы вы любезно сообщить мне электронный адрес писательницы Марины Дьяченко (разумеется, с его согласия)? У меня есть для нее замечательная идея, которая ей несомненно понравится. С уважением,Владимир

Володимир, добрий день!
Сміливо пишіть на нашу адресу, а ми обов'язково передамо Вашого листа Марині Дяченко. Хто знає, можливо новий роман письменниці вийде у співавторстві не з Сергієм Дяченко, а саме з Вами? Все може статися.
Сповнена оптимізмом, Марічка Правова


Ім'я: СашОК
Прізвище: Марченко
Вік: 17
Професія: студент
Місто: Київ
Текст: Здрастуйте, шановна Марічко! Останні тижні я знаходжусь у стані шаленого задоволення, бо на нашому TV нарешті з'явилась програма, що змогла поєднати у собі український екшн і реальне вирішення життєвих проблем!!! P.S. (Pislja Spasibo:)))) Трохи не забув...питання. Яким чином можна спробувати себе у ролі глядача у залі? Бо так хочеться хоч раз дематеріалізуватись з дивану у вашу студію:) P.P.S. (Pislja Pislja Spasibo:) Ще раз Д-Я-К-У-Ю!!!

Привіт, СашОК!
Дуже приємно, що нашу передачу дивляться люди з почуттям гумору! А от дематеріалізуватися у нашій студії зовсім непросто. Добре навчайся, слухайся маму, переходь вулицю тільки на зелене світло - дивись, і на ТВ засвітишся! Якщо чесно, просто телефонуй 502-44-30, домовимось. З надією на змістовне листування, Марічка Правова


Ім'я: Леся
Прізвище: Слободенюк
Вік: 19
Професія: студентка
Місто: Київ
Текст: Добрий день, у вас чудова передача, що на відміну від повсякденного телевізійного "мотлоху", несе людям справжню користь. Ви робите велику справу!!! Маю до вас одне запитання: Чому програма виходить у такий незручний час?. Я- студентка другої зміни і ніяким чином не встигаю подивитись улюблену передачу...

Дорога Леся!
Питання про час, на жаль, не до нас. Канал 1+1 самостійно вирішує, коли й яка передача буде виходити в ефір. Якби редакція каналу порадилася з нами, то Ви мали б змогу дивитися "Судові справи" з ранку до вечора! Правда, іншим глядачам, мабуть, це не дуже б сподобалось! З дружніми побажаннями, Марічка Правова


Від: Гера Маевская paniger4ik@gala.net
Достаточно неловко об этом говорить, но разве гуманно транслировать кровожадные, исполненные самолюбованием комментарии Марины Дяченко в дневном эфире?! Программу "Суд", в конце концов смотрят дети! Неужели на Украине нет писателей с более высоким уровнем интеллекта и человечности?.. С уважением, Гера Маевская

Добридень, пані Геро!
Здивовані Вашим схвильованим повідомленням. Хочемо запевнити Вас в тому, що Марина Дяченко, насправді, дуже миролюбна, спокійна жінка, ніжна мати, віддана дружина. Може просто, розгляд якоїсь справи так вплинув на письменницю? Але знаєте, вона ж автор фантастичних романів, а в них рідко зустрічаються такі "жахи", як в звичайному житті. Думаємо, що на перший раз, можна пані Марину і пробачити. Але обіцяємо, Ваші зауваження обов’язково візьмемо до уваги. Ще раз дякуємо. Р.S. Щоб ознайомитись з біографією Марини Дяченко, радимо відвідати наш сайт http://sudovispravi.com.ua. Може й потреба у пошуку іншої письменниці відпаде сама собою?
Від редакції "Судових справ", Марічка Правова


Від: Михальова Ольга rit@mk.uz.ua
Добрий день, шановно програма "Судові справи"! По - перше хочу подякувати вам за таку корисну передачу для нас, простих людей. Нам дуже необхідно такі корисн інформаціі, як? ви нам подаєте в вашій передачі. Часто зустрічаємося в житті з несправедливістю, хочеться доказати свою правоту, але різні перепони заважають нам досягти бажаного, нестача часу для поход?в до суду, та недостатн?сть грошей на оплату адвокатів.

Шановна пані Ольго!
Ваш лист просто зіграває нам душу, бо саме для таких, як Ви, ми й розпочали цикл цих передач. Дуже хочеться, щоб кожний український громадянин знав свої права і, головне, вмів їх захищати. Може тоді й часу стане в нас більше, і бажаного досягнемо, і гроші з'являться? З повагою, Марічка Правова.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT