Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
  Архив

Думка глядачів

Ім'я: Наталя
Прізвище: Соколовська
Вік: 40
Професія: ст.економіст
Місто: Івано-Франківськ
E-mail: Natalya.Sokolovska@comfortbud.ua
Текст:
Дуже цікава і потрібна передача. Шкода, що не завжди встигаю її подивитися. Надзвичайно цікава людина-суддя Калінська. Без неї все було б не так цікаво.ЇЇ манера вести діалог і судове засідання-приклад для наслідування. Надіслала вашим юристам запитання. Сподіваюсь на швидку консультацію. P.S. Шкода, що в реальному житті не все так як пише в законі, і судді, і судові засідання реально виглядають вульгарними і корумпованими.(Мала нещастя в цьому переконатися) Всього Вам найкращого

Ім'я: Наталя
Прізвище: Ростовецька
Вік: 29
Професія: головний бухгалтер
Місто: Львів
E-mail: natassha07@rambler.ru
Текст:
Добрий день! З особливим задоволенням дивлюсь програму Сімейні справи з І.Калінською. Шкода, що незавжди встигаю. І хочу подякувати за цю передачу всім хто створював її. Вона дійсно є для всіх повчальною. Дивлячись її кожна людина може для себе щось віднайти, та й навіть побачити схожу ситуацію, яка трапляється в її сімейному житті.

Ім'я: Алиса
Прізвище: Алтухова
Вік: 19
Професія: ЧБР МакДональдс "Виноградарь"
Місто: Киев
E-mail: aliska_2002@ukr.net
Текст:
Добрый день, уважаемая редакция! Люблю и часто смотрю вашу программу и мне есть, что Вам сказать. Самое главное - это речь вашого судьи. У Геннадия Пампухи явно с этим проблема. Она очень режет слух, поскольку с первого слова слышно, что в повседневной жизни он разговаривает по-русски. А на работе - по телевидению - приходится переходить на украинский. Забывает некоторые слова, сбивается, перебивает истеца или ответчика. А это, кстати, уже вопрос этики. Сначала выслушай оппонента - а потом сам говори. А ведь он судья! Должен быть безукоризненным! Игорь Годецкий внушал доверие, видно было (по крайней мере, он это хорошо подал), что он понимает свое дело, владеет речью. Тоже, конечно, встречался суржик, но намного реже. Видно, что человек разговаривает по-украински практически всегда. Я не за украинизацию, просто выберите язык, на котором сможете говорить грамотно, ведь вас транслируют по ТВ!

Ім'я: Яна
Прізвище: Федорова
Вік: 26
Професія: Бухгалтер
Місто: Вінниця
E-mail: irina.vi4i@gala.net
Текст:
Цікава программа, так тримати і надалі!

Ім'я: Людмила Борисівна
Прізвище: Лєпєшкова
Вік: 57
Професія: Вчителька
Місто: Київ
E-mail: gowug@mail.ru
Текст:
Передача „Судові справи„ по-справжньому ділова и доступна,дивимося її всією родиною. Суддя Пампуха Г.Г.-інтелігентна людина і справедливий правознавець,задає питання так,щоб виявити винного і допомогти постраждалому об‘єктивно та на законних підставах.Суддя Пампуха уважно вислуховує,з повагою ставиться до учасників суду.Підхід судді до розгляду кожного позиву індивідуальний,з урахуванням особливостей справи.Думаємо,що і надалі передача буде підвищувати наш правовий рівень та в випадку необхідності допоможе в рішенні наших проблем.Дякуємо.

Ім'я: Вячеслав
Прізвище: Сергеевич
Вік: 56
Професія: ведущий инженер эл .связь
Місто: Одесса
E-mail: mamapapa48@yandex.ru
Текст:
Передача замечательная ,Калинская Ирина просто прелесть , судебные процессы поучителные ,притензий нет ,спасибо что вы несете голос справедливости людям . В жизни на незнании юр.прав власти и юристы сосут последние соки с простых людей. Просьба осветить вопросы земли серветуты -обиженных много.К адвокатам на кривой козе неподъехать.

Ім'я: Наталя
Прізвище: Ioлкiна
Вік: 29
Професія: студент юридичного факультету ун-ту "Економiкi i права Крок"
Місто: Киiв
E-mail: sunleo@svitonline.com
Текст:
Очень хорошая передача и полезная! Благодарю всех кто ее создает!

Ім'я: Олена
Прізвище: Громова
Вік: 54
Професія: видавець
Місто: Київ
E-mail: valery_girl@voliacable.com.ua
Текст:
Скажу коротко - відмінна робота всіх, хто працює над створенням цієї передачі. Дякуємо за професійну роботу І. Калинської та І.Годецького. Принаймні, на мою думку, це єдина передача, над якою працюють справжні професіонали.

Ім'я: Тарас
Прізвище: Дем'янів
Вік: 30
Професія: менеджер
Місто: Івано-Франківськ
E-mail: djslem@rambler.ru
Текст:
Шановні юристи програми "Судові справи". Хочу подякувати Вам за ту турботу яку ви проявляєте до людей які звертаються до Вас з проханням вирішити їхні спірні питання. Нехай Вам щпастить у Новому році. З Вами наша юридична допомога дозволить нам піднятись на вищий щабель юридичної освідченості. Всіх благ Вам у Новому 2008 році!

Ім'я: Тарас
Прізвище: Дем'янів
Вік: 30
Професія: менеджер
Місто: Івано-Франківськ
E-mail: djslem@rambler.ru
Текст:
Дуже дякую Вам шановно редакціє за надані мені юридичні консультації. Вони допомогли мені розібратись в правових нормах Українського законодавства.

Ім'я: Віра
Прізвище: Покос
Вік: 46
Професія: курєр
Місто: Дрогобич
E-mail: vera4uk@bk.ru
Текст:
п.Ірина,велике спасибі за підтримку жінок.Напевне,в нас якийсь ген сидить -все віримо і віримо чоловікам,а вони кожного разу підло б*ють у спину.У кожноі з нас такі чудові сини,звідки ж потім такі цинічні чоловіки беруться?Чи могли б ви розглянути хоч одну справу про стягнення аліментів з чоловіків з-за кордону,а то вони там роблять своі кар*ри,заробляють собі статки,розважаються на стороні,а ти не знаєш тут як давати раду з дитям. Спасибі,до побачення

Ім'я: Антоніна
Прізвище: Мешко
Вік: 17
Професія: студентка юрфаку
Місто: Ужгород
E-mail: не важливо
Текст:
Привіт! Велике спасибі організаторам телепередачі "Судові справи". Ваша програма дуже добре впливає на людей. Вони стали розуміти, що в них є більше прав на краще життя, ніж вони думали. Я згодна з іншими глядачами, що краще перенести передачу на вечірній час тому, що і я до самого вечора буваю в університеті і не завжди дивлюся вашу чудову програму, яка дала народу надію ,що справедливість все таки існує, і таку надію даєте ви, створивши телепередачу "Судові справи". Дякую за увагу.

Ім'я: Наташа
Прізвище: Безобчук
Вік: 26
Професія: економіст
Місто: Київ
E-mail: bnv7@ukr.net
Текст:
Програма очень полезная и необходимая, на мой взгляд в нашей стране должно быть как можно больше програм, информирующих людей о правах и законах. Хотелось бы чтобы ваша програма выходила в эфир и на выходных. Успехов и процветания!

Ім'я: Даша
Прізвище: Валерьянова
Вік: 28
Професія: технолог
Місто: Хмельницький
E-mail: Tutsi-all-7@list.ru
Текст:
Доброго Вам вечера. Я вважаю, що порад не потрібно, так як передача й так дуже цікава. Хочу сказати Вам "Дякую" за те, що така передача існує, та дає змогу простим людям трішки розуміти закони та свої права. Невеличке прохання, якщо є така можливість, перенесіть, будь-ласка, передачу на годину пізніше. З повагою, Даша.

Ім'я: Олексій
Прізвище: Барський
Вік: 29
Професія: науковець
Місто: київ
E-mail: daglan@mail.ru
Текст:
Доброго дня! Начитався відгуків та пропозицій з " гласу народу". Пану Годецькому здоров'я. З приводу його висловлювань скажу так: без причини тут не буває. Недавно мав тяганину з сусідкою по комуналці. 8 разів доводилось ходити на засідання. Бачив як суддя гримає на правопорушника: то є дуже дієвим. І бачив, як істерична адвокатка тріпала судді нерви своєю некомпетентністю та неетичною поведінкою. Робота у суддів дуже тяжка, особливо коли засідання відбуваються одне за одним. А гаяти час на дурне слухання та вимотування нервів - далеко не кожен може. Та воно й не потрібне, тільки заважає. Тому різке висловлювання з вуст судді - то є як холодний душ. P.S. краще б то була кувалда по пиці!!

Ім'я: Віта
Прізвище: Шепітко
Вік: 20
Професія: секретар
Місто: Котовськ, Одеської обл.
E-mail: vitakristal@ukr.net
Текст:
Здраствуйте.Мені дуже подобається Ваша телепередача. Вона допомагає людям, адже не кожен може або частіше незнає як захистити свої права.А мені як майбутньому юристу особливо цікаво дивитися її.

Ім'я: Татьяна
Прізвище: Кордуновская
Вік: 56
Професія: бухгалтер
Місто: Одесса
E-mail: tatkord@yandex.ru
Текст:
Уважаемые юристы! Благодарю за помощь! Дозвонилась вам и наконец то решила то, что тянулось уже не один год! Спасибо всем !

Ім'я: Володимир
Прізвище: Петренко
Вік: 34
Професія: економіст
Місто: Чернігів
E-mail: не має значення
Текст:
Дуже подобається ваша передача! І сайт дуже корисний. Але хотілося б, щоб передача йшла ввечері, бо подивитись її мало хто може. Хіба що бабусі....

Ім'я: Лариса
Прізвище: Андрусенко
Вік: 41
Професія: психолог
Місто: Киев
E-mail: alarisa@svitonline.com
Текст:
Я в восторге от манеры поведения судьи Ирины Каленской. Я сама психолог и просто наслаждаюсь ее естественным, женственным поведением, манерами, жестами, стилем говорить, мудростью. Я сама, как женщина, многому учусь у нее и не только защищать свои права. Передайте ей мое сообщение! Спасибо Вам за передачу!

Ім'я: Тетяна
Прізвище: Мовсісян
Вік: 24
Професія: бухгалтер, аудитор
Місто: с. Галіївка Чуднівський р-н Житомирська обл
E-mail: movsesyan78@mail.ru
Текст:
Шановна редакція програми! Вельмивдячні, що ви доносите закон до людей.Дуже добре, що по телебаченню кожний може побачити вашу передачу, і, якщо потрібно, співставити розглянуту ситуацію зі своєю і отримати відповідь. Сподіваємось, що від вас ми отримаємо відповідь і допомогу в нашому питанні.

Ім'я: Юлія
Прізвище: Бабич
Вік: 32
Професія: спеціаліст першої категорії (юрист)
Місто: Кременчук
E-mail: string75@meta.ua
Текст:
Добрий день. Ваша передача дуже цікава та корисна. Хочеться щоб у Вас було як умога більше глядачів. Наш Український народ в більшості своїй не знає свої права та не може себе захистити. Дякую.

Ім'я: В'ячеслав
Прізвище: Лисенко
Вік: 33
Професія: Пенсіонер
Місто: Хорол
E-mail: uklad@ukr.net
Текст:
Шось вже другий день немає суду! Моя мати не знає де себе діти! Я перечитав що люди написали про передачу і хочу висловити і свою думку! Годецький - молодець!!! Якби ще при зйомці показували його частіше, або розбили б екран на дві картинки зліва суддя, з права учасник ! Було б цікавіше! Калінська мені не дуже подобається! Бо дуже часто дає недоречні поради учасникам після винесення рішення! А загалом передача хороша!

Ім'я: Алексей
Прізвище: Шевченко
Вік: 32
Професія: Инженер IT
Місто: Киев
E-mail: на Весь Инет? Увольте...
Текст:
У меня не вопрос..а скорее замечание , и не по программе - она суппер! Замечание касается дизайна сайта.. а точнее цвет фона и текста... Особенно это сочетание очень режит глаз в разделе "Глас народу", после 2-ух минутного чтения - глаза просто режит:(

Ім'я: Аурелия
Прізвище: Иосифовна
Вік: 41
Професія: домохозяйка
Місто: Одесса
E-mail: valiko@nm.ru
Текст:
Cмотрю с удовольствием. Очень много полезного из Вашей передаче. Поэтому я хочу обратиться к Вам за помощью. Спасибо , что Вы есть и это тяжёлое время помогайте слабым. Да хранит Вас Господь!

Ім'я: Вiталiй
Прізвище: -
Вік: 16
Професія: -
Місто: Нововолинськ
E-mail: -
Текст:
Мені дуже подобається Ваша передача та справи, які у ній розглядаються. Однак дуже часто (практично постійно) Суддя Годецький некоректно висловлюється на адресу учасників процесу. Побажання: почитати йому ЦПК. Суддя Калінська - МОЛОДЕЦЬ!!!

Ім'я: Яніна
Прізвище: Горган
Вік: 17
Професія: студентка
Місто: Київ
E-mail: ogan@voliacable.com
Текст:
Дуже цікава передача. Дивимось усією родиною з великим задоволенням. Ви допомагаєте багатьом людям. Дякую за те, що ви є!!!

Ім'я: Екатерина
Прізвище: Павленко
Вік: 20
Професія: пока в декрете, по образованию - телеведущая
Місто: Донецк
E-mail: hunykat@mail.ru
Текст:
Предлагаю инсценировать сюжет о новом законе, в связи с которым студентам запрещается исправлять текущие оценки перед государственными экзаменами. Думаю это будет актуально для выпускников ВУЗов нынешнего года. А вобще задумка вашей передачи просто великолепна. Я, например, почерпнула из нее очень много для себя. А главное - никогда не обращаться в суд без поддержки грамотного юриста.

Ім'я: Тамара
Прізвище: Арамат
Вік: 34
Професія: домогосподарка
Місто: Київ
E-mail: aramat_kyiv@mail.ru
Текст:
Програма просто дуже чудова. Я завжди стараюсь її дивитись.Дуже корисно.Є дуже багато схожих ситуацій.І з програми можна одержати відповідь.Вона просто необхідна нашому суспільству,де люди ще не дуже знаються на законах,а вона допомагає їх дізнаватись. "Не знание закона не освобождает от ответственности" - можна сказати,що це знання вже є. Дуже подобаються ведучі. Дякую всім за цю програму.

Ім'я: Сергій
Прізвище: Орлов
Вік: 23
Професія: Програміст
Місто: Київ
E-mail: elusive@hh-team.ru
Текст:
Вітаю! Хочу висловити свою думку щодо висловлення пані Дяченко в одній з останніх справ щодо планового щеплення в школі. Так от, хочу донести до Вашого відома, що клятву Гіпократа ніхто не давав, більшість лікарів навіть не мають уявлення, що вона собою представляє. І прошу ознайомитися із самою "клятвою" і в подальшому утримуватися від висловлювань. Клянусь Аполлоном-врачом, Асклепием, Гигиен и Панакеей и всеми богами и богинями, беря их в свидетели, исполнять честно, соответственно моим силам и моему разумению, следующую присягу и письменное обязательство. Считать научившего меня врачебному искусству наравне с моими родителями, делиться с ним своими достатками и в случае надобности помогать ему в его нуждах. Я направлю режим больных к их выгоде сообразно с моими силами и моим разумением, воздерживаясь от причинения всякого вреда и несправедливости. Я не дам никому просимого у меня смертельного средства и не покажу пути для подобного замысла. Чисто и непорочно буду проводить я свою жизнь и свое искусство. Что бы при лечении - а также и без лечения - я ни увидел или ни услышал касательно жизни людской из того, что не следует когда-либо разглашать, я умолчу о том, считая подобные вещи тайной.

Ім'я: Тетяна
Прізвище: Лупенко
Вік: 25
Професія: каландрувальник
Місто: Малин
E-mail: tanyaa@malin.in.ua
Текст:
Добрий вечір! Я постійно дивлюсь вашу передачу, вона мені дуже подобається. У Вас дуже добра передача! З неї можна дуже багато дізнатись, дуже хотілосяб, щоб у нас були такі судді як Ви.

Ім'я: Елена
Прізвище: Зинченко
Вік: 37
Професія: маркетолог
Місто: Луганск
E-mail: elena@ts.lg.ua
Текст:
Очень полезная передача. Смотрю с удовольствием.

Ім'я: Олександр
Прізвище: Вовк
Вік: 19
Професія: Студент
Місто: Львів
E-mail: поки-що немаю
Текст:
Перейду одразу до справи: Чомусь більшість ваших судових процесів закінчуються нестачею доказів в сторін (хтось забув принести довідку чи запросити свідка), та й докази ці давно вже "приїлися" -довідки, постанови, свідки. Хотілося б більше всяких експертиз, складніших і заплутаніших справ, несподіванок, особливо, - побачити хоч одну справу про корупцію, чого зараз найбільше в нашій державі, дізнатись що може конкретний громадянин зробити проти цього суспільного вірусу в рамках закону. А взагалі передача дуже подобається - більше б таких суспільноосвітніх і цікавих програм, - єдине чим можна виправдати зараз існування такого забрудненого і "дибілізуючого" (іншого слова просто підібрати не зміг) телебачення. Дякую за увагу, надіюсь це вам допоможе.

Ім'я: Тетяна
Прізвище: Петрова
Вік: 26
Професія: бухгалтер
Місто: Київ
E-mail: 9356046@mail.ru
Текст:
Дуже Вам дякую за передачу, завжди коли є можливість дивлюся. Спасибі, що піднімаєте рівень обізнаності про права та обов'язки наших громадян!

Ім'я: Наталія
Прізвище: Карпенко
Вік: 24
Професія: вчитель поч.класів
Місто: Южноукраїнськ
E-mail: неважливо
Текст:
На мою думку--дуже гарна програма.Ви розглядаєте досить актуальні питання на сьогоднішній день.Особисто я намагаюся не пропустити жодного випуску і останім часом навіть мій досить скептичний чоловік зацікавився вашими "Судовими справами".Але не досить зручний час ефіру. жаль.

Ім'я: Ирина
Прізвище: СИР
Вік: 42
Професія: программист
Місто: Желтые Воды
E-mail: batal@zhv.dp.ukrtel.net
Текст:
Очень хорошая программа, дает какое-то знание законов

Ім'я: Микола
Прізвище: Вікторович
Вік: 43
Професія: педагог
Місто: Богуслав
E-mail: -
Текст:
Передача потрібна, саме такі передачі виведуть суспільство із життя "ПО ПОНЯТІЯМ" до життя за законом. Дивимось всією сімєю. Син хоче бути юристом ... Щира Вам дяка.

Ім'я: Наталія
Прізвище: Сідлецька
Вік: 54
Професія: юрист
Місто: Київ
E-mail: s_natali2004@mail.ru
Текст:
Дуже подобається Ваша програма, навіть мені, юристу зі стажем, є чому повчиться, але... Така корисна та цікава програма виходить у незручний для глядачів час - о 16:00! Розумію, що час виходу в єфір не зовсім залежить від тих, хто робить цю програму, але прохання - сприяти перенесенню її початку десь після 19:00. З повагою Наталія Борисівна

Ім'я: В
Прізвище: С
Вік: 19
Професія: экономист
Місто: Киев
E-mail: lazio_ua@gala.net
Текст:
И передача хорошо сделана, и сайт хорошо организован.

Ім'я: Марина
Прізвище: Петровська
Вік: 31
Професія: вчитель
Місто: Чернігів
E-mail: відсутній
Текст:
Добрий день! Хочу подякувати вам за таку потрібну у наш час передачу. Намагаюся не пропустити жодної. Ніколи не знаєш, у яку ситуацію потрапиш завтра. А з нашими законами і ситуацією в країні треба покладатися тільки на себе.

Ім'я: Вадим
Прізвище: Романюта
Вік: 21
Професія: студент
Місто: Харьков
E-mail: RomanjutV@narod.ru
Текст:
Здравствуй, Маричка! Рад, что на нашем телевидении, кроме политической белиберды, находится место действительно полезным для простых людей передачам. Желаю успеха.

Ім'я: Олег
Прізвище: Бобко
Вік: 26
Професія: Ремонтувальник взуття
Місто: Київ
E-mail: mercedes777s@mail.ru
Текст:
Сьогодні до вас відправив справу про київенерго із заборгованістю за 1983 рік. Прошу скасувати питання тому що, щойно все вирішилось. Але всеодно щиро дякую. Олег Бобко

Ім'я: Олена
Прізвище: Полудейко
Вік: 48
Професія: домогосподарка
Місто: Київ
E-mail: lena08@pisem.net
Текст:
Мені дуже подобається пані Калінська! Вона не тільки симпатична , але й дуже мудра жінка. І тепер скажіть: хіба якщо б у нас у державі все вирішували жінки, нам би не жилося краще?

Ім'я: Ірина
Прізвище: Бувальцева
Вік: 26
Професія: економіст
Місто: Рівне
E-mail: buwal_dom@meta.ua
Текст:
Вся моя сім'я (і старше, і молоде покоління) із цікавістю дивиться телепередачу з І.Годецьким, адже вони допомагають вирішити життєві проблемні ситуації і просто збагатити свій багаж правових знань.
Особисто я маю питання, яке вже намагалася відстоювати у відповідних інстанціях. Але думки посадовців і адвокатів протилежні, а послуги адвоката в суді ще й надто дорого коштують.
Хотілося би впевненості в доцільності витрачання цих коштів. Я вже декілька днів за допомогою мережі INTERNET намагаюся внести ясність у свої правовідносини з Міською Радою та організацією стосовно черги на житло. Натрапила на ваш сайт. Звісно, попросила про допомогу ваших юристів (зверталася до І.Годецького) і дуже чекатиму відповіді.
Окремо хочу подякувати Марічці Правовій, яка так влучно і з почуттям необразливого гумору відповідає на листи.
PS: Прошу вибачення за нелаконічність.

Ім'я: Дмитро
Прізвище: Безкровний
Вік: 25
Професія: Співробітник ОВС
Місто: Ужгород
E-mail: bezkr@mail.ru
Текст:
Зобовязаний признати що ваша программа дуже корисна для підвищення правосвідомості наших громадян, але вважаю недоцільним приниження однією релігією іншу, та упереджені вислови Шановного Суду щодо тих чи інших релігійних обрядів. Зокрема в программі яка транслювалася 26 квітня в 17-18год. Дякую за можливість висловити свою думку.

Ім’я Віталіна
Прізвище Скороходько
Вік 62
Професія шкільна вчителька
Місто Житомир
Текст:
Шановні друзі! Ніколи не писала по інтернету, та мабуть ніколи б цього і не зробила, якби не жагуче бажання сказати вам „Дякую”! Дивлюся „Судові справи” постійно. І хоча (на щастя) сама не потрапляла у такі ситуації, як герої програми, вважаю, що ваша передача нам усім необхідна. Я особисто почуваюся значно краще, адже я знаю правові рішення багатьох життєвих проблем, які раніше здавалися мені безвихідними. Ще раз дякую вам!

Ім’я Игорь
Прізвище Иванченко
Вік 25
Професія менеджер
Місто Киев
E-mail igor_ok!@ukr.net
Текст:
Честно говоря, иногда решения господина Годецкого кажутся мне весьма спорными. Сейчас я получаю второе высшее образование – юридическое – и по многим делам готов с ним спорить. Считаю, что решения судей – как в зале суда, так и на футбольном поле – нужно и можно обжаловать.

Ім'я: елена
Прізвище: суркова
Вік: 30
Професія: парикмахер
Місто: симферополь
E-mail: elena_S1976
Текст:
Очень интересная передача.На данный момент я нахожусь дома с маленьким ребенком и постоянно ее смотрю. Хотелось чтобы больше уделили внимания семейным проблемам,раздел имущества и другие.

Ім'я: иван
Прізвище: быков
Вік: 33
Професія: частный предпрениматель
Місто: мелитополь
E-mail: web.73@mail.ru
Текст:
очень интересная программа!побольше бы таких программ!жаль что идет не долго!хочется чтобы время передачи увеличели!успехов Вам!

Ім'я: Валентин
Прізвище: Дармовенко
Вік: 37 років
Професія: біснесмен
Місто: Харків
E-mail: valentin@gala.net
Текст:
До пана Годецького я відношуся прохолодно.
Але вже пару днів дивлюся передачу з Іриною Калінською. Стало набагато цікавіше.
Навіть Дяченкові коментарі стали менш отруйними. Але по телевізору кажуть, що це тільки на два тижні.
Раджу Вам залишити її назавжди. Всього Вам найкращого.

Ім'я: Татьяна
Прізвище: Добронравова
Вік: 46
Професія: бухгалтер
Місто: Одесса
E-mail: dobrtat@ukr.net
Текст:
Вчера впервые посмотрела Вашу передачу. Интересно, особенно про наследство.
Получается, что иногда лучше остаться вообще без наследства, чем получить к нему в придачу отцовские долги.
Спасибо за информацию, она многим, у кого пожилые родители, может пригодиться. Теперь буду смотреть. Желаю успехов!

Ім'я: Роман
Прізвище: Зарубецький
Вік: 29років
Професія: Інвалід з дитинства
Місто: Новояворівськ;Львівська обл
E-mail: ramirius@gala.net
Текст:
Передача дуже цікава і пізнавальна! Її виходу чекав я довго.
Щоб знати краще наші закони.Буду вдячний юристам якщо мені підскажуть що робити в моїй справі! Дуже вам дякую за передачу.УСПІХІВ ВАМ!

Ім'я: Ирина
Прізвище: Шабанова
Вік: 25
Професія: юрист
Місто: Васильков
E-mail: chabanova2006@ukr.net
Текст:
Здравствуйте, уважаймая телепередача! Хочу, выразить огромную благодарность создателям,
этой программы, а также непосредственно судье И.Годецкому и Вам, уважаймая Маричка. Надеюсь, что люди,
которые смотрят Вашу передачу и у которых возникают конфликты, будут решать
их мирным путем. Желаю Вам, здоровья, успехов и дольнейшего процветания. С уважением, Ирина.

Ім'я: Євген
Прізвище: Канарський
Вік: 14
Професія: ---------
Місто: Киев
E-mail: Kanarsky_Yevhen@mail.ru
Текст:
Доброго здоров'я! Мені, хоча і чотирнадцять років, мені вже
дуже цікаво було побачити вашу передачу. Я дуже полюбляю предмет
Право та цікавлюся різними судовими справами. Дуже правильно,
що така передача є на нашому ефірі.
Ви - абсолютні молодці і мені приємно, що така передача транслюється на нашому ефірі.

Ім'я: Надежда
Прізвище: Скогорева
Вік: 44
Професія: няня
Місто: Киев
E-mail: omruf22@mail.ru
Текст:
Здравствуйте Очень полезная, образовательная программа.
Всегда очень переживаю, когда выносят решение. ВОСТОРЖЕСТВУЕТ ЛИ ПРАВДА.
Чаще всего торжествует, иногда даже слезу прошибает, от справедливости. Многие мои знакомые говорят,это только по телевизору, красивая сказка. В моем случае, всегда думаю, какое решение вынес бы Ваш суд, когда у меня нет батарей, а районный суд вынес решение, что я должна платить. Когда идут другие передачи, не менее интересные, конечно же, предпочтение отдаем вашей программе. Иногда чистый юмор, и смех и слезы, но в любом случае, все похоже на правду. Очень полезная программа!!! Не все ее знают, да и по времени не каждый может позволить это смотреть, чаще всего люди в это время на работе, потому многие эту программу просто не знают. Всему коллективу, успехов, а судье обаятельному, мудрости и терпения, от чистого сердца!!!
С уважением Надежда Скогорева г. Киев

Ім'я: Тарас
Прізвище: Уєчко
Вік: 28
Професія: Економіст
Місто: Трускавець
E-mail: uechko@mail.ru
Текст:
Прекрасна програма. Коли є можливість із задоволеням дивлюсь.
Деколи здається, що Суддя м'яко ставиться до учасників судового процесу, які ведуть себе неналежним чином, тобто не стримують своїх бурхливих емоцій. На мою думку за таке треба штрафуфати або застосову інші адміністративні заходи. Всетаки повага до Суду - це перш за усе.

Ім'я: Марина
Прізвище: Фесюра
Вік: 38
Професія: вчитель географії
Місто: Обухів
E-mail: bater@mail.ru
Текст:
Шановна редакція! Вітаю вас всіх з Новим роком та Різдвом!
Бажаю успіхів у такій нелегкій роботі! Може завдяки цій передачі ображених в нашій країні поменшає, а тих, хто вміє за себе постояти – стане набагато більше. Щастя та здоров’я на довгі літа!

Ім'я: Ирина
Прізвище: Фоменко
Вік: 45
Професія: головний бухгалтер
Місто: Одеса
E-mail: kras60@meta.ua
Текст:
Добре,що є така програма! Вона може відповісти на багато запитань, які виникають у нашому суспільстві. Зроблена вона талановитими людьми. Ми пишаемося тим, що такий видатний продюсер народився у нашому славному місті Одесі. Ми дуже вболіваемо за те, щоб його творчі плани завжди з блиском втілювалися у життя.

Ім'я: Валерий
Прізвище: Неонета
Вік: 42
Професія: врач
Місто: Купянск,Харьковская обл.
E-mail: oxy_11@rambler.ru
Текст:
Отличная и интересная передача и сайт программы!!!!
Посмотрел несколько дней назад впервые,очень доволен.Думаю это будет полезно многим
Правовая информация еще никому не навредила.Желаю всем здоровья,удачи и творческих успехов!!!!!!

Ім'я: Сергей
Прізвище: Жуков
Вік: 22
Професія: Студент юридичного факультета
Місто: Херсон
E-mail: 555rex@rambler.ru
Текст:
Уважаемые создатели программы,мне хотелось сказать,что ваша программа набирает обороты
по рейтингу! Но всё-же Игорь Юрьевич мне кажеться что Вам нужно быть немного построже и штрафовать почасче
за нарушение порядка и неуважение по отношению к судье! Противно смотреть как молодые
красивые женщины ведут себя как обезьяны которые готовы подраться за банан!

Ім'я: Фролов
Прізвище: Сергій Володимирович
Вік: 46
Професія: пенсіонер
Місто: Буринь
E-mail: fsv@sm.ukrtel.net
Текст:
Що до передачі,зауважень немає.Вона значно краща ,чим подібна на російському телебаченні. Але пане Ігоре,я з вами не згоден,як Ви говорите про роботу суддів на містах.Ви розглядаєте як було написано,по 20 справ за день,а в райцентрах,може й за пів-року стільки не відпрацюють.У нас,на батьківщині президента,суд у приміщенні колишнього райкому партії.А робота,як говорять у народі,прав той.у кого більше прав...Я перший раз у житті звернувся,тепер і до Вас,але для хворої людини все це "непідьомне".Спасибі за передачу,ми бачимо,що хоч в Києві Закон працює.Може і до нас дійде коли-небуть.Хоча є таки справи,що думаєш, як людям не соромно морочить голову іншим,Вам особливо.Ще раз спасибі...

Ім'я: Наталі
Прізвище: Костенко
Вік: 12
Професія: учениця, майбутній психолог - економіст
Місто: Київ
E-mail: alexis_bledel@mail.ru
Текст
: Доброго дня всім, хто читає мій відгук! Мені дуже подобається ця програма, але, мені здається, не зовсім іноді гуманна поведінка судді по відношенню до позивача чи відповідача. Взагалі то мені подобається коментар Марини Дяченко ))). Я дуже поважаю і Ігоря Годецького і Марину Дяченко (і її чоловіка) і всю знімальну групу за ту балгородну мету познайомити звичайних громадян України з певними життєвими судовими справами і судом взагалі. Дякую за увагу.

Ім'я: Мария
Прізвище: Артюхова
Вік: 30 років
Професія: викладач
Місто: м. Вінниця
E-mail: Mariart@gala.net
Текст:
Добрий день, шановні! Дякуємо Вам за ТЕ, що ВИ Є, за цікаву і змістовну передачу,
сповнену розумних порад, емоційних переживань та
правового виховання громадян України. Щасти Вам!

Ім'я: Елена
Прізвище: Шепеленко
Вік: 21
Професія: студентка юрфака
Місто: Кривой Рог
E-mail: KiskaShep@online.com.ua
Текст:

Здравствуйте! Я очень благодарна ВАм, за то, что Вы есть! Ваша передача мне очень помогает...
Я студентка 5 курса юридического факультета. Очень хорошо, что Вы даёте возможность посмотреть как наше законодательство,
вся эта теория воплощается на практике.

Ім'я: Ирина
Прізвище: Бланковская
Вік: 36
Професія: ТВ
Місто: Днепропетровск
E-mail: irish91@yandex.ru
Текст:

Присоединяюсь к мнению всех,кому не нравится эта писака с ее комментариями...
Всю передачу портит!Прислушайтесь к гласу народа,для которого передачу и создают(это мнение очень многих людей).
С ув.ко всем,кроме бездарной писательницы.

Ім'я: Илья
Прізвище: Натаров
Вік: 25
Професія: Учитель<;br /> Місто: Запорожье
E-mail: colbi@mail.zp.ua
Текст:

Уважаемая Марина Дяченко! смотрю прграмму и учусь иронизировать .
Вы просто не отразимы в своих комментариях, которые просто захватывающие. Удачи вам и счастья. ваш зритель

Ім'я: Ілона
Прізвище: Ладунка
Вік: 27 років
Професія: викладач
Місто: Токмак, Запорізька область
E-mail: ladunka@km.ru
Текст:

На мою думку, Ваша передача - це необхідність нашого часу. Вперше судові справи ведуться у відкритому просторі, є нагода ознайомитися з порядком ведення справ, який був доступний тільки окремим особам. Це демократичний прорив у суспільстві. Хай щастить!

Ім'я: оля
Прізвище: белова
Вік: 42
Професія: радиофизик
Місто: харьков
E-mail: belovaom@pochta.ru
Текст:
Смотрю все передачи, т.к. работаю дома. Но в последнее время надоело смотреть повторы! Когда будут новые серии?! 2. комментарии М. Дяченко не очень -то добры. Прошу заменить комментатора. Добрее надо быть к людям уважаемая Мария!!!

Ім'я: Ушаков
Прізвище: Ігор
Вік: Олександрович
Професія: Металург
Місто: Київ
E-mail: IGOR51@bk.RU
Текст:
Чудова програма для правової освіти населення і практичної юридичної допомоги. Бажано , щоб ця програма виходила у більш рейтинговий час, увечері, оскільки громадяни, що працюють, не можуть її переглядати.

Ім'я: Ровенская
Прізвище: Галина
Вік: 35
Професія: гл.бухгалтер
Місто: Чернигов
E-mail: br@ic.com.ua
Текст:

Ваша передача очень хорошая, может быть наши люди теперь больше будут знать не только свои права, но и обязанности. А судья просто великолепный. Очень умные решения, и ведет передачу тоже очень классно.
С ув.Галина

Ім'я: Илья
Прізвище: Натаров
Вік: 25
Професія: Учитель
Місто: Запорожье
E-mail: colbi@mail.zp.ua
Текст
:
Уважаемая Мария Дяченко! Смотрю программу с удовольствием, Вы научили меня тому, чего я раньше не умел - тонко язвить. Ваши блестящие выпады по всякому поводу это просто класс. Благодарю.

Ім'я: Сергій
Прізвище: Ганнока
Вік: 27
Професія: економіст
Місто: Черкаси
E-mail: S.Gannoka@veres.com.ua
Текст:

Передача Ваша змістовна,але питання ,які Ви висвітлюєте бувають аж занадто дитячими та безглуздими.Відповіді ж на мій лист,який я неодноразово надсилав,так і не отримав,хоч і обіцяли на протязі місяця.А передача хороша. Вважаю що питання,яке задав я,набагато змістовніше,та поширине.
З повагою Ганнока Сергій.

Ім'я: Руслан
Прізвище: Петруш
Вік: 27
Професія: електронщик
Місто: Камянка-Бузька
E-mail: rusplanet@yahoo.com
Текст:

Дуже хороша передача. Багато чому повчає.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT