Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
Консультація
Цивільне право
Сімейне право
Житлове право
Пенсійне та соціальне забезпечення
Трудове право
Земельне право
Цивільне процесуальне право
Господарсько-процесуальне право
Кримінально - процесуальне право
Виконавче провадження
Кримінальне право
Невиплата дивідендів по акціях
Питання різних галузей права

Прошу вас разьяснить мне один вопрос. Я работала на фирме, прекрасно справлялась, меня хвалили, замечаний не делали. Потом без предупреждения уволили «зв’язку з виявленню невідповідності займаній посаді». В каком случае по закону возможно такое увольнение? Велигородцева Анна, 22 года, Киев.

Добрий день! У мене така проблема – мій чоловік підступно продав наш автомобіль без мого відома! Чи мав він на це право, ми вже 23 роки, як одружені. М.А., Миргород.

Обращаюсь к вам за помощью. Моя мачеха - пенсионерка, получает пенсию, давно нигде не работает. Она требует, чтоб я ее содержала. Скажите, по закону, разве падчерица обязана содержать мачеху, она мне совершенно чужой человек. Сниткина Людмила, Харьков.

Я приватний підприємець, скажіть будь ласка, як оформляються трудові відносини з працівниками. Також підкажіть, який порядок укладення договору найму нежитлового приміщення? У випадку, якщо договір буде розірвано у судовому порядку, і таке рішення не буде мене влаштовувати, як я зможу оскаржити рішення суду? З повагою, М.П. Попов. м.Ужгород.

В девяностых годах каждому гражданину выдавали ваучер на приватизацию государственной собственности. Я свой вложил в предприятие, где работаю много лет. Обещали золотые горы, но дивидентов не выплатили ни одного раза. Я точно знаю, что предприятие имеет доход, и немалый. Это разве законно? Шилин Б.С., Константиновка, Донецкой обл.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT