Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
Консультація

Трудове право

Порушення трудового законодавства
Матеріальна відповідальність працівників
Відпустки
Надурочний час

Прошу вас разьяснить мне один вопрос. Я работала на фирме, прекрасно справлялась, меня хвалили, замечаний не делали. Потом без предупреждения уволили «зв’язку з виявленню невідповідності займаній посаді». В каком случае по закону возможно такое увольнение? Велигородцева Анна, 22 года, Киев.

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким»! Справа у тому, що адміністрація підприємства, на якому я працюю постійно вимагає від мене працювати понадурочно, за працівників. Які відсутні (хворіють, у відпусці та ін.). Скажіть будь ласка, чи має право роботодавець залучати мене до надурочної праці? Також скажіть, як компенсується робота у надурочний час?З повагою Бригинець Юлія.

Я гражданка России. Уже год работаю в частной фирме. Сейчас я беременна. Мой муж является гражданином Украины. Имею ли я право на оплачиваемый отпуск по уходу за ребенком? Петровская Е., Крым.

Я працюю на роботі зі шкідливими умовами праці. Скажіть будь ласка, як надається щорічна додаткова відпустка та якими законами це регулюється? Пилипенко Андрій, м.Канів.

Я пропрацював на підприємстві 10 місяців. Яка тривалість щорічної відпустки в моєму випадку? Толмачов П.Ф., м.Маріуполь.

Шановна редакція!Чи повинен працівник відшкодовувати збитки підприємству, де він працює? З повагою, Ілліченко. м.Полтава.

Когда директор узнал, что я беременна, он меня уволил, при чем задним числом. Подскажите, как мне быть?Марина, Днепропетровск.

Я пропрацював на приватній фірмі 3 роки. Коли я захотів звільнитись виникла суперечка з роботодавцем з приводу того, що мені відмовили зробити запис в трудовій книжці. Що мені робити? Казанник В.Т.

Четыре месяца назад я уволился с работы, но задолженность по зарплате предприятие мне не выплатило до сих пор. Законно ли это? Что можно предпринять в этом случае? Павел. Донецкая обл.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT