Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
Консультація

Житлове право

Приватизація житла, розподіл часток
Загальні положення про гуртожитки
Пільги за житлово – комунальні послуги
Права споживачі та обов’язки виконавців в сфері житлово-комунальних послуг
Відшкодування шкоди, спричиненої неякісним наданням житлово-комунальних послуг
Послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд
Примусове виселення
Найм житлових приміщень
Борги за житлово-комунальні послуги

Уважаемая редакция! Я с родителями живу в двухкомнатной квартире. Недавно мы получили письмо, что у нас большой долг за электроэнергию, что образовался еще с 2000 года. Там еще указано, что если мы не погасим эту сумму в течении месяца, они обратятся в суд. Что же делать? Вакуленко Антон

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким». Мені в порядку спадкування за заповітом дісталась квартира від бабусі. Але я мешкаю з чоловіком в його квартирі. Ми з чоловіком вирішили здати квартиру бабусі в оренду. Скажить будь ласка, Чи потрібно укладати договір оренди? Марина Осадча, м. Біла Церква.

В яких випадках можна виселити з приватизованої квартири? Наталія Лазебник, Миргород.

. Я проживаю в приватизированной квартире. Подскажите, кто по закону обязан ремонтировать в приватизированной квартире водопровод, отопление, канализацию. Кирилова Наталья , г.Житомир.

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким»! Ми проживаємо з сім’єю у старому будинку. Одного разу в нашій ванній кімнаті засмітилась каналізаційна труба, внаслідок чого вода, яка була у ванній не відходила. Коли ми звернулись до обслуговуючої фірми, до нас приїхала бригада та провели роботи по очищенню каналізаційної труби. Після проведення цих робіт, вода почала відходити. Але через кілька тижнів така сама проблема з’явилась знову. Прошу, дайте відповідь, що мені треба робити у даній ситуації? Стадник Г., Запоріжжя.

Я живу в державній квартирі. Нам припинили подачу холодної води, але навіть не попередили про це. Це таке неподобство, але ми не знаємо, що робити. Які я маю права згідно законодавства? Лопотько В.Н., м.Богуслав, Київська обл.

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким». Ми з чоловіком та двома дітьми (сину 10 років, а дочці 7 років) мешкаємо в двокімнатній квартирі. Я працюю медичною сестрою в лікарні, а чоловік фрезерувальником на заводі. Скажіть будь ласка, Чи маємо ми право на житлову субсидію? Кричун Раїса, м. Вишгород.

Я работаю уже 18 лет на заводе, который дал мне общежитие. Через полтора года я вхожу на пенсию, соответственно, буду увольняться. Могут ли меня выселить из общежития? Скороход Иван Дмитриевич, Житомир.

Наша сім’я складається з 5-ти осіб. Коли я звернулась з питанням про приватизацію квартири мені сказали, що потрібна згода всіх членів сім’ї. Що про це говорить Закон? Жолудь Р.А., Тернопіль

Создание и поддержка сайта - студия Web IT