Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
Консультація

Пенсійне та соціальне забезпечення

Встановлення трудового стажу
Пенсії по втраті годувальника
Пенсії на пільгових умовах
Пенсії по інвалідності
Скарги на призначення пенсій
Державна допомога при народженні дитини
Допомога одиноким матерям
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким»! Я працюю в лікарні на посаді лікаря. Я на п’ятому місяці вагітності. Мене хвилює таке питання, після народження моєї дитини, як можна отримати допомогу по нагляду за дитиною по досягнення нею 3-річного віку? Крутивус Н.

Як призначається допомога на дітей одиноким матерям, які документи для цього треба подати?

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким»! Я працюю на приватній фірмі. У мене в жовтні народилась донька. Скажіть будь ласка, хто повинен виплатити допомогу, держава чи фірма? З повагою, Овсієнко Юлія, м.Київ.

Я вважаю, що розмір пенсії, який був мені нарахований не відповідає моєму стажу. Куди я можу поскаржитись, з приводу пенсії? Бутько І., Вишневе.

Я інвалід другої групи. Прошу, розкажіть, який закон регулює порядок призначення пенсій по інвалідності? Греськів О.П., Київ.

Як призначаються пенсії особам, які працювали у шкідливих умовах? Степанець Олена, м.Шостка.

Чи маю я право на пенсію батька, після його смерті, якщо я навчаюсь у вищому навчальному закладі на денній формі? Кутузова Ганна, м.Харків

Я пропрацював на підприємстві 7 років. 3 роки я працював електрозварником, а потім був переведений на посаду завідуючого, на який пропрацював ще 4 роки. Потім я звільнився за власним бажанням, та встроївся у приватну фірму. Як встановлюється трудовий стаж, коли запису у трудову книжку частично не було зроблено, а підприємство вже давно не існує? Рімаков П.П., м.Лубни.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT