Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
Консультація

Сімейне право

Аліменти
Реєстрація народження дитини
Розлучення
Поділ майна, яке перебуває у спільній сумісній власності (позовна давність).
Користування майном, яке перебуває у спільний сумісній власності подружжя

Добрий день! У мене така проблема – мій чоловік підступно продав наш автомобіль без мого відома! Чи мав він на це право, ми вже 23 роки, як одружені. М.А., Миргород.

Обращаюсь к вам за помощью. Моя мачеха - пенсионерка, получает пенсию, давно нигде не работает. Она требует, чтоб я ее содержала. Скажите, по закону, разве падчерица обязана содержать мачеху, она мне совершенно чужой человек. Сниткина Людмила, Харьков.

Ми з моїм чоловіком вирішили розлучитись. У нас є троє діточок. Чи маю я право на більшу частку при поділі майна т.к. після розлучення діти залишаються зі мною? Лосєва К.Р.

Мы с мужем прожили вместе 5 лет, но больше я с ним жить не хочу. У нас есть сын, ему уже 3 года. Скажите, пожалуйста, должна ли я обратиться в суд, или можно через Загс? Шестак Любовь, г.Шостка.

Від першого шлюбу у мене є донька 10 років. Два роки тому я вийшла заміж вдруге і мій теперішній чоловік хоче удочерити мою доньку. Який порядок усиновлення? Зубова Марія. Чернівецька обл.

У мене є онука, яка перебуває у мене на утриманні, так як її батьки алкоголіки та ведуть аморальний спосіб життя. Як можна позбавити їх батьківських прав? Серафімовіч Є.А. м. Чуднів, Житомирська обл.

Моя дочка зустрічалася з одним хлопцем, від якого завагітніла. Він відмовляється одружуватись з нею та визнавати себе батьком народженої дитини. Який порядок встановлення батьківства? Ротань М.П. , Херсонська обл.

Шановна редакція! Так трапилось, що я народила дитину, але в шлюбі не перебуваю. Скажіть будь ласка, що говорить закон з приводу запису батька дитини? Наталія, м. Бориспіль.

Розкажіть, який строк необхідно здійснити реєстрацію дитини? Чи існує відповідальність за пропущення цього строку? Осадчий М.Є.

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким». Скажіть будь ласка, за який строк можна стягнути заборгованість по аліментах? Нестеренко Л.Р.

У меня с бувшим мужем двое общих детей. Алименты он платит, но недавно я узнала, что у него есть еще доходы от коммерческой деятельности. Могу ли я обратиться в суд, чтоб мне увеличили сумму алиментов? Оксана М. г. Одесса.

Моя мать утверждает, что дети обязаны платить алименты своим родителям, если даже они не работают. Неужели это правда? С уважением, Олексенко Влад.

Шановна редакція «Судові справи з І.Годецьким»! Я інвалід 3 групи. У нашому містечку важко влаштуватись на роботу здоровій людині, а інваліду тим більше. Тому живу тільки на пенсію. Чи можу я вимагати від свого колишнього чоловіка, аліменти на моє утримання? Михайленко О.П., Яготин.

Пожалуйста, об’ясните, как назначаются алименты? Варшавский А.Б.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT