Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
  Про передачу


Калінська Ірина Михайлівна Калинська Ирина Михайловна

Народилася 29 серпня 1963 року у Києві.

Зі шкільних років захоплювалась математикою, літературою та танцями. А у майбутньому бачила себе журналістом. Однак, дізнавшись у приймальній комісії факультету журналістики, що крім успішного складання іспитів, треба мати ще й свої друковані твори, зрозуміла: на факультеті журналістики навчатися не судилося.

Виходячи засмученою з приміщення КДУ ім. Шевченка, почула звуки танцювальної музики, спів, і потрапила на репетицію хору ім. Г.Верьовки та ансамблю народного танцю «Веснянка»… Відтоді захопилася народними танцями майже професійно. Згодом перейшла до ансамблю народного танцю при КІНГУ - «ЕКО». Танцювала в його складі п’ять років, «побачила світ» на гастролях – навіть виступала на сцені королівської опери в Мадриді (це ще за часів «залізної завіси» в СРСР)!

У 1981 вступила до Київського інституту народного господарства, який успішно закінчила за спеціальністю бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності в промисловості.

Паралельно навчалася на курсах англійської мови при інституті та отримала посвідчення гіда-перекладача.

Після закінчення Вузу певний час працювала бухгалтером та економістом. А згодом створила власну приватну фірму “ЕГО” (спеціалізація: торгівля легковими та вантажними автомобілями, надання бухгалтерських послуг підприємствам).

1992 року вступила на юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка. Відтоді веде цивільні справи в судах (як цивільний представник).

У 1993 році отримала сертифікат аудитора і тоді ж зареєструвала свою Аудиторську фірму “ХЕЛПА”. Спеціалізація – надання аудиторських послуг юридичним особам.

В 1994 році зайнялася спільним бізнесом із Чехією, в зв’язку з чим тривалий час перебувала у Празі. (Один з позитивних наслідків – володіння розмовною чеською мовою).

З 1995 року за сумісництвом працювала помічником адвоката в “Українській адвокатській корпорації”.

1997 року вступила до аспірантури КДУ ім. Т.Шевченка.

У січні 1998 року отримала „Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю”.

У 1998 році створила Адвокатське бюро Калінської І.М. Займається веденням переважно економічних справ (кримінальних, цивільних та господарських). Здійснює представництво інтересів клієнтів в судах по всій території України.

За сумісництвом працювала директором Юридичної аналітичної фірми “Чернявський, Калінська та Партнери”.

Навесні 2005 року отримала запрошення на роботу до Секретаріату Президента України. Працювала консультантом Служби Кабінету Президента України. Має сьомий ранг державного службовця.

З грудня 2005 року, звільнившись з державної служби, повернулася до власної адвокатської практики.

Як і раніше, працює в Юридичній аналітичній фірми “Чернявський, Калінська та Партнери”.

Постійно мешкає у Києві. Має сина – 16 років.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT