Судові справи  
Головна Про передачу Телепередачі Зворотній зв'язок Юридична консультація Глас народу
  Про передачу


Марина Дяченко Марина Дяченко

Народилася в 1968.

В п'ять років написала першу книжку - гостросюжетний трилер "Казку про паротяг". Видавцями і редакторами твору виступили батьки. І якби не їхнє вчасне втручання, текст вийшов би набагато кривавішим: і кішка, що протягом усієї казки намагалася з'їсти мишу, таки здійснила б своє жорстоке бажання. Друга книга, "Витівки злодія", була написана трохи пізніше, і за жанром являла собою детектив (обидві книжки були видані накладом в один примірник і досі зберігаються в сімейному архіві).

Років із десяти мріяла зніматися в кіно. Мріяла, мріяла... і після школи вступила до театрального інституту. Час навчання згадує з любов'ю і теплотою. Проте професійне життя актриси не склалося, і через кілька років після отримання диплому Марина відчула необхідність змін. У саме цей переламний момент їй явилася доля на ім'я Сергій Дяченко. Він навчив її пірнати і орієнтуватися у паризькому метро, але це було згодом. А на першому побаченні, майбутній чоловік пообіцяв, що вони народять доньку і разом писатимуть книжки. Обидва його пророцтва справдилися.

Донька - їх найулюбленіший твір у співавторстві - народилася 1995 року. Разом із Сергієм, вони написали понад 80 книжок, якщо рахувати перевидання та переклади. Останнім часом подружжя пробує себе як дитячі письменники, радше навіть підліткові - бо дитина ж підростає. Пишуть сценарії для кіно (Сергій за першою освітою лікар-психіатр, а за другою - кіносценарист).

Захоплюються подорожами. Обожнюють море. Навчилися кататися на гірських лижах. Тримаються разом і сподіваються на краще.

Довідка
За 11 років Марина та Сергій Дяченки написали 16 романів, 60 повістей і оповідань. Їх твори видані російською, українською, польською, англійською, болгарською, зараз перекладаються німецькою й іншими мовами. Загальний наклад книжок - понад 1 мільйон примірників. Вони володарі 42 літературних премій. У 2005 році на конгресі "Єврокон" у Глазго, голосуванням представників 24 країн, їх було визнано найкращими письменниками-фантастами Європи.

Создание и поддержка сайта - студия Web IT